Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gumki ramion wycieraczek-jakie?
#11
przede wszystkim dobrze dobierz końcówkę pod rzeźbę krzyżaka. Jak rozjedziesz sboie łebki to będziesz mieć spory problem ;-)

Przed odkręceniem możesz psiknąć czymś ułatwiającym poślizg.
Przewidując pewne problemy z tymi śrubkami podłożyłem pod ramiona kartony i zalałem śruby małą ilością oleju. Na drugi dzień przy pracach nie stwierdzono większych problemów z ich odkręceniem.

Albo jedź na wymianę do Hondy - 100pln z gumkami i pracą - masz problem z głowy ;-)
v6
Odpowiedz
#12
(01-26-2014, 21:04 )Legend95 napisał(a): przede wszystkim dobrze dobierz końcówkę pod rzeźbę krzyżaka. Jak rozjedziesz sboie łebki to będziesz mieć spory problem ;-)

Przed odkręceniem możesz psiknąć czymś ułatwiającym poślizg.
Przewidując pewne problemy z tymi śrubkami podłożyłem pod ramiona kartony i zalałem śruby małą ilością oleju. Na drugi dzień przy pracach nie stwierdzono większych problemów z ich odkręceniem.

Albo jedź na wymianę do Hondy - 100pln z gumkami i pracą - masz problem z głowy ;-)

zdecydowanie spróbuję pierwszym sposobem. Dzięki
Pozdrawiam
Odpowiedz
#13
Czy ktoś z Was ma może doświadczenia z wycieraczkami hybrydowymi DENSO? Na poniższej aukcji przedstawione są jako rekomendowane do naszego modelu ale nie pasuje mi długość wycieraczki kierowcy... Może zakupił ktoś i może się podzielić opiniami.
http://allegro.pl/wycieraczki-hybrydowe-...82947.html
Odpowiedz
#14
(01-30-2014, 16:36 )pgkoci napisał(a): Czy ktoś z Was ma może doświadczenia z wycieraczkami hybrydowymi DENSO? Na poniższej aukcji przedstawione są jako rekomendowane do naszego modelu ale nie pasuje mi długość wycieraczki kierowcy... Może zakupił ktoś i może się podzielić opiniami.
http://allegro.pl/wycieraczki-hybrydowe-...82947.html

sądzę że te wycieraczki nie będą pasować mocowaniem. Niestety z doświadczenia mogę ci powiedzieć że sprzedawcy wielokrotnie wypisują pierdoły na swoich aukcjach, nie mając zielonego pojęcia o rzeczywistym przeznaczeniu oferowanej rzeczy pod dany model pojazdu. Tak samo jest z tarczami hamulcowymi, klockami i wieloma innymi rzeczami. Dlatego jest to forum, żeby ci co już wymieniali u siebie podzielili się doświadczeniami.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#15
jeśli to jest "real foto" to nie będzie pasować.
v6
Odpowiedz
#16
Oki, dzięki.
Odpowiedz
#17
Witam,tez przez wiele lat zmienialem same gumki poniewaz cena calych piór wycieraczek byla bardzo wysoka ale dwa dni temu zapytalem o cene tak z ciekawosci czy cos sie zmienilo przez ostatnie 5 lat w czasie ktorych jezdze Legendem KB1 w sprawie wycieraczek i jak uslyszalem cene to odrazu zamowilem i dzisiaj odebralem oba kompletne piora w tej samej cenie 96 zl. za sztuke w firmie Honda Hodzeń Piaseczno.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#18
W Łodzi chcą dwa razy tyle za pióra, ale gumki dostałem za 80 zł (Kosicki) Uśmiech
Odpowiedz
#19
Potwierdzam, w Honda Hodzeń Piaseczno można zakupić kompletne pióra wycieraczek za 96 zł za szt, dzisiaj otrzymałem przesyłkę. Szczęśliwy
Odpowiedz
#20
w honda park łódź dostałem info że jedno 134 a drugie 60 - coś takiego.. (razem wychodzi 96 x 2 Oczko )
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości