Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gumki ramion wycieraczek-jakie?
#21
Mi w Honda Park mówili o kwocie ok 160 za komplet. Kosicki koło 90 zł (dostałem upust na 80)
Odpowiedz
#22
ja piszę o piórach Uśmiech
Odpowiedz
#23
(08-30-2014, 4:55 )pablo diablo napisał(a): ja piszę o piórach Uśmiech

Ok. Ja o gumkach tylko Uśmiech
Odpowiedz
#24
Miałem ostatnio ten sam problem ze znalezieniem wycieraczek do KB1. Zamiennik nie występuję a w ASO faktycznie cena jak dla mnie jest zaporowa. Polecam takie rozwiązanie http://allegro.pl/gumki-do-wycieraczek-2...07352.html
Gumki pasują dobrze i nie ma żadnego problemu z montażem.
Odpowiedz
#25
Ozon dzięki za info. Zamówiłem i na wiosnę zamontuję:-)
Odpowiedz
#26
a wg mnie jest to lipne rozwiązanie.

tej zimy testowałem to w KB1 i w związku z tym, że gumki nie posiadają kotwiczenia blaszanych listew to się wysuwają.
v6
Odpowiedz
#27
(02-10-2017, 22:13 )Legend95 napisał(a): a wg mnie jest to lipne rozwiązanie.

tej zimy testowałem to w KB1 i w związku z tym, że gumki nie posiadają kotwiczenia blaszanych listew to się wysuwają.

Potwierdzam, kiedyś próbowałem tego typu rozwiązania i była lipa.
Mam w dziupli komplet nowych oryginalnych piór do KB1.
Poszukam jutro i dam znać.
Odpowiedz
#28
(02-10-2017, 22:13 )Legend95 napisał(a): a wg mnie jest to lipne rozwiązanie.

tej zimy testowałem to w KB1 i w związku z tym, że gumki nie posiadają kotwiczenia blaszanych listew to się wysuwają.
Na początku tego pióra jest metalowe miejsce na zamocowanie pierwszego uchwytu, Zapobiega to wysuwaniu się pióra. Reszta uchwytów mocujesz jak leci. Wszystko jest ok moim zdaniem i nic się nie wysuwa ani nie lata na boki siedzi jak powinno i spełnia swoje zadanie.
Odpowiedz
#29
Ja przed chwilą zamówiłem w Honda Chodzeń całe pióra prawe i lewe po niecałe 102zł/szt + wysyłka. Mają być u mnie śr-czw przyszłego tygodnia.
Odpowiedz
#30
(02-11-2017, 1:30 )Ozon napisał(a):
(02-10-2017, 22:13 )Legend95 napisał(a): a wg mnie jest to lipne rozwiązanie.

tej zimy testowałem to w KB1 i w związku z tym, że gumki nie posiadają kotwiczenia blaszanych listew to się wysuwają.
Na początku tego pióra jest metalowe miejsce na zamocowanie pierwszego uchwytu, Zapobiega to wysuwaniu się pióra. Reszta uchwytów mocujesz jak leci. Wszystko jest ok moim zdaniem i nic się nie wysuwa ani nie lata na boki siedzi jak powinno i spełnia swoje zadanie.

widziałeś oryginalną gumę i tą z metra?

ta z metra ma rowki na przelot i nie ma gdzie kotwiczyć listew.
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości