Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gumki ramion wycieraczek-jakie?
#31
(02-11-2017, 5:32 )Legend95 napisał(a):
(02-11-2017, 1:30 )Ozon napisał(a):
(02-10-2017, 22:13 )Legend95 napisał(a): a wg mnie jest to lipne rozwiązanie.

tej zimy testowałem to w KB1 i w związku z tym, że gumki nie posiadają kotwiczenia blaszanych listew to się wysuwają.
Na początku tego pióra jest metalowe miejsce na zamocowanie pierwszego uchwytu, Zapobiega to wysuwaniu się pióra. Reszta uchwytów mocujesz jak leci. Wszystko jest ok moim zdaniem i nic się nie wysuwa ani nie lata na boki siedzi jak powinno i spełnia swoje zadanie.

widziałeś oryginalną gumę i tą z metra?

ta z metra ma rowki na przelot i nie ma gdzie kotwiczyć listew.

Widziałem tylko te co zdejmowałem nie wiem czy to OEM. Te pióra to nie same gumki jest tam też plastikowa listwa.
Odpowiedz
#32
ja też mam jakieś nieoryginalne i pasują bez problemu - jutro zrobię zdjęcie opakowania i wrzucę
Odpowiedz
#33
Poszperajcie w sklepach internetowych niekoniecznie polskich. Np. pióra do KB2 są tutaj po 8GBP http://www.coxmotorparts.co.uk/genuine-h...p-468.html
W dobrej cenie są też tarcze i klocki http://www.coxmotorparts.co.uk/legend200...7_773.html

Ja kupiłem tam jakiś czas temu jedno i drugie.
Odpowiedz
#34
wgłębienie pozwala kotwiczyć metalowe listwy i w tym wypadku gumka pióra się nie wysunie

   
v6
Odpowiedz
#35
Ja zamówiłem całe pióra. Czekają na odbiór. Koszt 180 brutto. Chciałem też śrubeczki ale już nie są niestety dostępne
Odpowiedz
#36
(02-23-2017, 20:25 )Semp napisał(a): Ja zamówiłem całe pióra. Czekają na odbiór. Koszt 180 brutto. Chciałem też śrubeczki ale już nie są niestety dostępne

Zamówiłeś w ASO?
Odpowiedz
#37
jak tu wrzucić zdjęcie? bo wreszcie sfotografowałem te moje gumy
Odpowiedz
#38
przy dodawaniu posta jest opcja załadowania pliku na forum.
v6
Odpowiedz
#39
dzięki, tylko jakoś muszę go zmniejszyć do 500kb
Odpowiedz
#40
(02-23-2017, 21:51 )Peter napisał(a):
(02-23-2017, 20:25 )Semp napisał(a): Ja zamówiłem całe pióra. Czekają na odbiór. Koszt 180 brutto. Chciałem też śrubeczki ale już nie są niestety dostępne

Zamówiłeś w ASO?

Trochę mnie nie było ale tak w ASO. Całe pióra mają lekkie luzy i słychać ich pracę więc nie widzę sensu wymiany gumek.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości