Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spalanie
#11
Lechu, dopiero teraz wstawiam foto, ale jakoś za każdym razem zapominałem zrobić. Tam dookoła gniazda jest blaszka metalowa i jest to umocowane dość mocno.

[Obrazek: 20120720142757.jpg]
Odpowiedz
#12
cactus ja wkleiłem jak to u mnie wygląda w temacie poniżej.
Odpowiedz
#13
u mnie wychodzi ok 17l po mieście jazda normalna,bez wiekszej dynamiki
reasumujac na dzien dziiejszy zalewam za 100zł robie 100km
mowa tylko o jezdzie po miescie na niezbyt dlugich odcinkach
pozdro
Odpowiedz
#14
spalanie spalaniem a ile udalo sie wam nalac PB do zbiornika najwiecej ? ,
ja z przyzwyczajenia iz w ACC mam przepalona żarówkę od rezerwy wiem juz w którym momencie mam około 5L lub mniej , parę razy udało mi si ACC zalać miedzy 59-61,5L przy zbiorniku 60L (dane producenta)
co do Legend mam G2 Coupe i podobno zbiornik jest 70L , ale wskazówka dość mocno sie wachluje na zakrętach i ciężko wyczuć kiedy jest juz ten moment ze może braknąć , jak do tej pory to max jaki wlałem przy mrugającej rezerwie to nastrzelane 51L , ciekawi mnie ile jest paliwa jak mrugnie rezerwa na prostej , cos mi sie wydaje ze system podobny jak w Preludzie , mryga mryga mryga zapala sie i duzo PB juz nie ma ,
KA9 ma zapewne lepiej pływak dopracowany i nie ma takiej rozbieżności na zakrętach .
na razie to dziennie do i z Pracy około 2x10km po krętych zakamarkach miejskich (a można sie i rozpędzić nawet do 200 Oczko, pierwszy zbiornik to 14L/100km , drugi juz 12L/100km , ostatnio wyjeżdżam 5 min wcześniej by wolniej jechać i widzę ze wskazówka stanu paliwa dużo leniwiej opada może wyda cos w okolicy 10L
Odpowiedz
#15
(07-14-2012, 4:53 )Lechu napisał(a): Mam pytanie do właścicieli takich Legendów
Auto w mieście pali mi 16L PB oraz 21 L LPG . Uważam, że z deczko za dużo jak na taki motor, bo w tym mieści się spokojnie S8 360 KM.

Co sprawdzić / wymienić by spalanie się zmniejszyło. Na LPG odczuwalna jest mniej płynna praca skrzyni biegów.

Mi pali podobnie chociaż ostatnio odkryłem pewna opcję w tym aucie a mianowicie to że pedał gazu można wciskać delikatnie, co mnie zaskoczyło prawie 2 litrami LPG na 100km mniej. Znajomy będący posiadaczem A8 z 98r w zeszłym tygodniu przejechał się moim Legendem i stwierdził że zmienia auto, Wygodniejsze i "żywsze".
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#16
A8 z 2.8 nie jedzie wcale Oczko
Odpowiedz
#17
(01-27-2013, 9:42 )Elvis napisał(a): A8 z 2.8 nie jedzie wcale Oczko

On ma 3,7 w swoim A8 i to tego też tylko z napędem na przednią oś a nie na 4 kółka.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#18
Ale 4.2 już się fajnie odpycha Uśmiech
Odpowiedz
#19
(01-31-2013, 9:01 )cactus napisał(a): Ale 4.2 już się fajnie odpycha Uśmiech

Jak na 4,2 V8 rewelacji nie ma. LS400 idzie zdecydowanie lepiej.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#20
Niewielka jest różnica w parametrach silnika (A8 przed liftem). do 100 audi o 0,3 s gorszy wynik. Z tym że audi zawsze 4x4 przy 4.2 Oczko
Z kolei po lificie wyniki są te same. Więc może na klapie było 4.2 a pod machą 2.8 ?? Język
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości