Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spalanie
#21
Oczko 
Moja Hania 97r bierze 13-14l LPG na setkę.W bak wchodzi mi różnie;29-32litry gazu(jest zamontowana 40?)i robie na tym od 220 do 250 km.Miasto Warszawa-ale większość to trasa Toruńska,bez korków.Nie ścigam się na światłach,ruszam wolno.Mam ją po bracie a on miał srednią 17L więc styl jazdy ma znaczenie.Ja się dostojnie toczę...ale czasem pajęczynę z rury wydmucham ;]
Odpowiedz
#22
Standardowa przeciętna przy lekkiej nodze Uśmiech
Odpowiedz
#23
32l legendzie, to jazda od tankowania do tankowania... jaki to ma zasięg? 200 km Oczko
U mnie wchodzi 42 a i tak uważam, że mało (większy w koło nie wlazł)
co do spalania... wszystko zalezy od źródła gdzie się tankuje - mowa o LPG

Jak zatankuje pod blokiem (Neste na AK, pod kładką Mickiewicza) to spalanie nie schodzi poniżej 16 Jak zatankuje na lotosie (trasa Lubelska na wysokości Świerku) to spalanie potrafi zejść do 13

Reasumując: im taniej za l tym drożej za km
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#24
Jak dla mnie takie spalanie przy takim silniku i masie(i komforcie jazdy)to bomba ;] Trasa z Londynu do Warszawy nie spowodowała nawet bólu pleców.Nie wiem tylko czemu zamiast 40l do baku wchodzi mi 30l gazu ;/
Odpowiedz
#25
Panowie - taka czysto techniczna prośba: wpisujcie w miarę możliwości w postach o spalaniu rok produkcji czy też model legenda (ostatnio zrobił to kolega Karolkowy). Może częśc z Was zna sie po już loginach, ale jak ja czytam te raporty spalania ( a jestem mocno zainteresowana tymi wartościami) i kolega xXx napisał, że pali mu 17 litrów, ja szukam w galerii jaki ma model - a tam nic nie ma o jego aucie, zagladam do działu powitań a tam i owszem, jest post xXxa że wita się bo jest w trakcie poszukiwań hondy... Więc nadal nie wiem, czy on jeździ coupetą w manualu 3.2 czy automatem KA9...
Odpowiedz
#26
Jesteśmy teraz w miejscu...
...gdzie piszę się o KA9 z reguły w automacie (nie słyszałem o manualnych skrzyniach Uśmiech )
Zawstydzony
Odpowiedz
#27
greenxpower, skarbie Ty mój - nie czytasz uważnie tego wątku, są tu posty kolegi Elvisa który jeździ KA8 z silnikiem 3.5 litra z manualną skrzynią biegów ...
Odpowiedz
#28
no fakt, elvisa należy nie brac pod uwagę Oczko

a tak na powaznie... może by dać userom możliwość wyświetlania w okolica avataru info o aucie i lokalizacji ?
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#29
(02-06-2013, 18:49 )K278 napisał(a): no fakt, elvisa należy nie brac pod uwagę Oczko

a tak na powaznie... może by dać userom możliwość wyświetlania w okolica avataru info o aucie i lokalizacji ?

Każdy użytkownik może zapisać dane auta w SYGNATURZE.
Odpowiedz
#30
Zdziwko
Testowałem kilka dni temu instalację LPG.
Na trasie ponad 300 km, spaliłem 13,1 l/100km.
Jazda wolna 100-120/h.

Dziś zatankowałem 49 litrów (tankowanie sprawdzające) po przejechaniu 350 km autem po mieście.
Jazda wolna 60-90km/h, bez wyrywania spod świateł.
Jazda z domu do pracy ok. 5 km w jedną stronę, kilka wyskoków na zakupy do Marketu, oraz jedna trasa do kolegi ok. 35 km w jedną stronę (70 razem).
Spalanie mnie zaskoczyło, 14 litrów/100km, toż to szok Zdziwko, spodziewałem się dużo wyższego.
No, no ładnie mnie "lalunia zaskoczyła" oby tak dalej, to pewnie zagości u mnie na długo, oj na długo Duży uśmiech.
HONDA Legend KA9 2000r.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości