Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
siemanko
#1
Witam wszystkich, co prawda jeszcze przed zakupem ale celuję w III sedan. Masakrycznie mi się podoba ten samochód Uśmiech Wczesniej jeździłem i jeżdżę dalej niemiecką motorownią, ale nie można stać w miejscu. Najpierw 6 lat mialem Corrado VR6 (straszliwe bydle Diabeł ), ale jako że po Warszawie nie da się jeździć samochodem 2cm od ziemi Zawstydzony przyszedł czas na zmiany, tym sposobem stałem się posiadaczem Mercedesa 124 coupe. Pięknie się nim jeździ ale jednak z małym bobasem brakuje trochę drzwi z tyłu. Jako że po 124 same szroty mercedes już wypuszczał a sedany i kombi mi się nie podobają, stwierdziłem dlaczego teraz nie pojść na wschód zamiast 3 raz na zachód...
Odpowiedz
#2
Witam i pozdrawiam. Tak trzymaj! Oczko
Odpowiedz
#3
Witaj. Obrałeś dobry kierunek Uśmiech
Odpowiedz
#4
Dobry wybór!

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#5
na wschód widze Ładę...mam nadzieję, że pojdziesz jednak dalej Oczko

witamy na forum!
v6
Odpowiedz
#6
hehe, dzięki za miłe słowa, wszystko jest na dobrej drodze żebym niebawem zasiadł za kółkiem legendy Uśmiech
Odpowiedz
#7
Cześć! Pochwal się jeszcze C124. Kawał solidnego samochodu. Jaki motor siedzi pod maską?
Odpowiedz
#8
http://allegro.pl/mercedes-124-coupe-2-2...24072.html

jeszcze przez chwile ze mną Smutny
Odpowiedz
#9
też zacne autko... mało takich coupe jeździ. Nie wiele może się równać z starymi coupetami, chyba że LEGEND KA8...
Odpowiedz
#10
nie wiem, nie miałem jeszcze innego samochodu niż niemiecki, całkiem mozliwe bo hondy również mają opinię pancernych, jedna rzecz mnie tylko zdziwiła, że w silnikach 3,5 (KA9?) jest rozrząd na pasku a nie na łańcuchu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości