Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
legen coupe Lepa
#1
    legen coupe Lepa
Model: KA8
Rok produkcji/pierwsza rejestracja: 1992
Przebieg: ok.250 000
Skrzynia: Ręczna
Który własciciel: Nie da się określić
Kraj zakupu/pochodzenia: Polska sprowadzona z niemiec
Modyfikacje: poprawki wizualne
Plany wzgledem pojazdu: wiele

następne fotki

następne

,następne

fotki dodaje dopiero teraz bo musiałem hondzine doprowadzić do użytku...wyglądu...

......


Załączone pliki Miniatury
                                                                   
Odpowiedz
#2
1.Lampy JDM, jesli przerobione - 3 pkt.
2. Felunek i szytki - masakra - 1 pkt.
3. Co to za patent z tym radiem w lusterku i wstawkami różowymi wewnątrz? - pkt...?

Mozesz ugrać jeszcze 6 pkt. na 10, pisz co i jak Oczko
Odpowiedz
#3
(07-30-2012, 2:59 )Peter napisał(a): 1.Lampy JDM, jesli przerobione - 3 pkt.
2. Felunek i szytki - masakra - 1 pkt.
3. Co to za patent z tym radiem w lusterku i wstawkami różowymi wewnątrz? - pkt...?

Mozesz ugrać jeszcze 6 pkt. na 10, pisz co i jak Oczko

róż to tylko wyszedł na zdjęciu, a tak naprawdę jest to bordowy...
panel samochodowy w lusterku działa też jako monitor kamery cofania...
Odpowiedz
#4
Mnie się podoba Uśmiech Jedynie ten felunek bym zmienił Oczko
To radyjko to się chyba mało wygodnie obsługuje?
Ten ekran panelu działa też jak lusterko, czy tylko jako ekran kamery/radio?
Odpowiedz
#5
(07-30-2012, 5:13 )cactus napisał(a): Mnie się podoba Uśmiech Jedynie ten felunek bym zmienił Oczko
To radyjko to się chyba mało wygodnie obsługuje?
Ten ekran panelu działa też jak lusterko, czy tylko jako ekran kamery/radio?

jako radio i jednocześnie jest podłączona kamera, a radio ma ekran lcd, na którym widać widok z kamery wstecznej.
Jeżeli chodzi o felgi to miały być inne niż u wszystkich i chyba się to udało...
Odpowiedz
#6
Jaaaka guma :O Jaki masz tam profil? 35? Nie no, na moje oko felgi może nie byłyby takie złe gdybyś je zmatowił i dopasował dekielki. Kwestia gustu.
Zazdroszczę Ci jednego - manualnej skrzyni biegów.
Co do reszty - czekamy na rozwój wydarzeń. Oczko
Odpowiedz
#7
Fajny
sporo tej naklejki w środku - ale widać że można ;P
oryginalny pomysł z tym lusterkiem
felunek kozak - do siebie szukałem bardzo długo et zabijało większość ofert ;/ (miałem już nawet kupione 20" ale niestety nie dało się na tym jeździć) skończyło się na oryginalnych 18 z type-r FN2 i mam podobny efekt do twojego - stoi na szczudłach ;P hehe - za to wygodnie się wsiada i wysiada ;D
jakaś gleba w planach? (jeśli tak to ścinanie / hartowanie czy dedykowany zawias $ ?)
Odpowiedz
#8
(07-30-2012, 19:44 )Krzysztov napisał(a): Jaaaka guma :O Jaki masz tam profil? 35? Nie no, na moje oko felgi może nie byłyby takie złe gdybyś je zmatowił i dopasował dekielki. Kwestia gustu.
Zazdroszczę Ci jednego - manualnej skrzyni biegów.
Co do reszty - czekamy na rozwój wydarzeń. Oczko

Słusznie zauważyłeś że profil to 35, a co do świecących felg to właśnie miały być świecące, polerowane... kwestia gustu...

(07-30-2012, 20:51 ):::JanG23::: napisał(a): Fajny
sporo tej naklejki w środku - ale widać że można ;P
oryginalny pomysł z tym lusterkiem
felunek kozak - do siebie szukałem bardzo długo et zabijało większość ofert ;/ (miałem już nawet kupione 20" ale niestety nie dało się na tym jeździć) skończyło się na oryginalnych 18 z type-r FN2 i mam podobny efekt do twojego - stoi na szczudłach ;P hehe - za to wygodnie się wsiada i wysiada ;D
jakaś gleba w planach? (jeśli tak to ścinanie / hartowanie czy dedykowany zawias $ ?)

Oczywiście że myślałem o zglebowaniu, i nawet znalazłem dedykowane obniżające i twardsze sprężyny ale boje się że po tej zmianie mogą koła trzeć mi o błotniki. Już teraz mam tak, że gdy wjadę w większą dziure i z tyłu wiozę pasażera to słyszę jak koła ocierają o błotniki. Muszę zaczerpnąć tematu u kogoś kto już wymieniał na takie sprężyny.
Odpowiedz
#9
nie wiem gdzie stacjonujesz (region)
w mazowieckim w zielonce koło warszawy jest taki gościu który zrobi wszystko z zawieszeniem jak tylko mu powiesz na czym Ci zależy
http://www.blonski.com.pl/
Odpowiedz
#10
Mi się bardzo podoba, to bordo, te felgi bardzo mi się podobają, te kapcie, radio w lusterku mniej, ale może jakbym na żywo zobaczył, może bym zmienił zdanie. I te przednie lampy chyba już trochę uroku straciły, przepoleruj je i będzie bajka. A i jeszcze jedno, felgi nie są polerowane tylko chromowane, prawda?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości