Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
legen coupe Lepa
#11
(07-31-2012, 21:31 ):::JanG23::: napisał(a): nie wiem gdzie stacjonujesz (region)
w mazowieckim w zielonce koło warszawy jest taki gościu który zrobi wszystko z zawieszeniem jak tylko mu powiesz na czym Ci zależy
http://www.blonski.com.pl/

dzięki za info, na pewno się do nich odezwę. Jestem z Łodzi, a w Warszawie jestem dosyć często (nawet jutro) więc nie będzie problemu tam podjechać.
Pozdro...

(07-31-2012, 22:49 )mati0072 napisał(a): Mi się bardzo podoba, to bordo, te felgi bardzo mi się podobają, te kapcie, radio w lusterku mniej, ale może jakbym na żywo zobaczył, może bym zmienił zdanie. I te przednie lampy chyba już trochę uroku straciły, przepoleruj je i będzie bajka. A i jeszcze jedno, felgi nie są polerowane tylko chromowane, prawda?

jasne że felgi są chromowane i oczywiście polerowane na błysk...
Twoje autko też zacne, mam sentyment do TL-a. Sam taką miałem przed LEGEND-ą. Z ciekawości puszcze kilka fotek...


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#12
a czy to KA8 to nie jest byłe autko Victora z forum?? bo jakoś podobnie się prezentuje.
Odpowiedz
#13
Jak już to VICTORA I ABISAL!! UśmiechUśmiech
Odpowiedz
#14
Ty sprzedawałeś z 2 miesiące temu? Bo była wystawiona. Czy to już kolejny właściciel? Ja do mojego powoli tracę sentyment.
Odpowiedz
#15
(08-25-2012, 4:31 )mati0072 napisał(a): Ty sprzedawałeś z 2 miesiące temu? Bo była wystawiona. Czy to już kolejny właściciel? Ja do mojego powoli tracę sentyment.

Ja swoją "straciłem" na początku marca i nie wystawiałem ją na sprzedaż tylko wymieniłem na LEGEND.

        Teraz killka nowych fotek mojej furki, dzisiaj się trochę pochwalę moim LED-owym oświetleniem...



Załączone pliki Miniatury
                           
Odpowiedz
#16
do tych kół to wyciąganie błotników i obowiązkowo gleba i będzie cacy masakrator Diabeł
Odpowiedz
#17
Nie podobają mi się te diody. Kiepsko to wygląda, ale jak Tobie się podoba to luz Uśmiech
Odpowiedz
#18
witam ponownie, tym razem w scenerji zimowej i w "ubranku" na zimę...

                   
(01-09-2013, 6:38 )lepa napisał(a): witam ponownie, tym razem w scenerji zimowej i w "ubranku" na zimę...

                   
(01-09-2013, 6:38 )lepa napisał(a): witam ponownie, tym razem w scenerji zimowej i w "ubranku" na zimę...

(01-09-2013, 6:38 )lepa napisał(a): witam ponownie, tym razem w scenerji zimowej i w "ubranku" na zimę...


Załączone pliki Miniatury
                               
Odpowiedz
#19
Garniturek cacy.
Światła dzienne rzecz przydatna i praktyczna .
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#20
Kolega ma dzienne nawet z tyłu Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości