Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sworzeń wahacza
#1
Upewniam się

Sworzeń który jest zaraz za kołem u góry to jest
Jamato J14001YMT czy J14007YMT ??
Odpowiedz
#2
może zapytaj w IC .... Język
Odpowiedz
#3
Niestety w IC mają pojęcie takie jak ja przy założonym kole.
Okazało się, że ten sworzeń jest do wahacza dolnego. Przy górnym wahaczu sworzeń jest nie wymienny i trzeba wymieniać całość.
Jak ktoś chce mogę taki wahacz załatwić za 310 PLN Język firmy yamato
Odpowiedz
#4
Też myślałem że jest nie wymienny, ale trochę pomyśleć i wycisnęło sie stary, i nowy z accorda z podobnego rocznika pasował na seger(zawleczke) i jezdze juz 10tys i nic, a koszt 40zl plus robota, jak ktoś będzie chciał poszukam jakie to bylo jamato.
Odpowiedz
#5
Panowie - jak zrozumiałam to można wymienić tylko sworzeń w dolnym wahaczu a w górnym jest na stałe. Czyli zostaje nam wymiana wahacza. A jak wygląda sprawa mocowań wahaczy do nadwozia ? Ta część jest wymienna ? Można zregenerować ? Czy tylko zakup w ASO ?
Odpowiedz
#6
Kolego sworzeń górnego wahacza jest wymienny, pasuje od accorda 5.gen i mają je w intercars z yamato. Kosztuje bagatela 50-70zł. Jutro w warsztacie sprawdzę nr katalogowy.

(08-01-2012, 1:46 )Lechu napisał(a): Niestety w IC mają pojęcie takie jak ja przy założonym kole.
Okazało się, że ten sworzeń jest do wahacza dolnego. Przy górnym wahaczu sworzeń jest nie wymienny i trzeba wymieniać całość.
Jak ktoś chce mogę taki wahacz załatwić za 310 PLN Język firmy yamato

Brednie!!!
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#7
(01-17-2013, 5:58 )ManiacHST napisał(a): Jutro w warsztacie sprawdzę nr katalogowy.

poproszę, przyda się ewentualnie po zakupie autka Uśmiech
Odpowiedz
#8
Czy to Ty na tym awatarzeWywracanie oczami
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#9
ładna fotka Oczko
Odpowiedz
#10
... i skasztanili koledze temat Język
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości