Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legend KA9 98' problem z oświetleniem.
#1
Witam, mam taki problem ponieważ nie umiem znaleźć kostki iso do podłączenia, to mam pytanie, jakiś czas temu straciło mi się oświetlenie kabiny po otwarciu auta, stykacz obok lusterka na lampie mam na środkowej pozycji to cały czas świeci, nawet jak zamknę auto to nadal świeci, lampki w drzwiach wogóle nie święcą, nie wiem gdzie szukać, licznik widzie otwarcie każdych drzwi ale lampki nie reagują.
Odpowiedz
#2
Problem może być podobny do uprzedniej generacji. Oświetleniem kabinowym steruje komputer, zwany w manualu integrated control unit(ICU), znajdziesz go za skrzynką bezpieczników kabinowych koło nóg kierowcy, po lewej stronie.

naprawa?
Wymiana.
v6
Odpowiedz
#3
Tylko masz jakieś zdjęcie poglądowe jak to wygląda ? bo tam niestety troche tego jest Uśmiech
Odpowiedz
#4
KYNO: Service Manual - rysunki są wystarczająco szczegółowe by odnaleźć dany element.
Odpowiedz
#5
(08-12-2012, 22:50 )Legend95 napisał(a): naprawa?

jak mozna ten sterownik naprawic bo niestety jest u mnie z nim problem ..



,, samochod ktory nie dostarcza przyjemnosci z jazdy nie jest prawdziwym samochodem.." <Soichiro Honda>
Odpowiedz
#6
toś mnie zacytował.

Spójrz linijkę niżej.

Powodem tej usterki w 95% jest tzw zimny lut i zazwyczaj pomaga przelutowanie tego układu.
v6
Odpowiedz
#7
Czyli tak jak z main relay , tak myślałem wolałem sie upewnić dzięki Uśmiech



,, samochod ktory nie dostarcza przyjemnosci z jazdy nie jest prawdziwym samochodem.." <Soichiro Honda>
Odpowiedz
#8
dokładnie.
v6
Odpowiedz
#9
Panowie znajdzie mi zdjęcie jak ten sterownik wygląda, bądź kogoś kto by miał sprzedać ? bo szukałem 2 dni i nic o takim opisie nie znalazłem...a chciał bym to naprawić po świętach, manuale przegrzebałem i nie mam zielonego pojęcia gdzie to, albo ja ślepy.. ;/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości