Ankieta: NA lokalizację zlotu wybrałbym:
Bieszczady
7.14%
1 7.14%
Górny Śląsk
14.29%
2 14.29%
Łódź i okolice
57.14%
8 57.14%
Toruń-u Zibiego
7.14%
1 7.14%
Trójmiasto
14.29%
2 14.29%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot 2012 - ogólnopolski-propozycje TERMIN-MIEJSCE
#1
rok 2012 mija szybko, i nieukrywam, że fajnie by było spotkać się choć na jednej imprezie Legendowej w roku. Na pewno charakter imprezy pozostały niezmienny- czyli dwudniowy.

Przedyskutujmy ewentualne miejsce i termin imprezy.

Podaję moje typy.

terminowo: weekend 6-7 październik, + jeszcze jest szansa na pogodę i uroki jesieni.

miejscówka, tu mam parę typów.

1)Bieszczady-ciekawe trasy, niezwykle malownicze jesienią, mogę załatwić noclegi w hotelu lub agroturystyce(+taki, że hotel od tego gospodarstwa jest położony nie dalej niż 2km, jest możliwy wybór kto gdzie chce spać.

2)Górny Śląsk- tu praktycznie bezograniczeń, mogę Was oprowadzić po aglomeracji, hoteli, noclegów i miejscówek jest tu wiele. Z jedzeniem problemu również nie będzie. Jest możliwość organizacji imprezy na terenie parku WPKiW zwanego również parkiem śląskim.

3)Łódź, zlot z 2010 pokazał, że to bardzo atrakcyjne miejsce... a jego znakomita lokalizacja praktycznie w centrum Polski ułatwia dojazd i daje przede wszystkim mniej więcej równe szanse na dojechanie do celu Oczko
Mam nadzieję, żę Piotr podchwyci temat

4)Toruń - u ZIbiego, miejscówka również sprawdzona, jest gdzie postawić auto, o warunkach imprezowych nie ma co mówić-rewelka Oczko

5)3 city-wersja hardkor dla niektórychOczko O + nie piszę, lista długa.


Liczę na Wasze zdanie i pomoc w dograniu miejsca i terminu.
v6
Odpowiedz
#2
Panowie, temat podchwycam i na dzień dzisiejszy mogę zobowiązać sie do rozeznania wątku łódzkiegoOczko Jesli interesuje Was legendarna lokalizacja zlotowa: http://www.hotelprzasniczka.com.pl/, sprawdzę w tygodniu dostępne terminy i ceny pobytu. 6 -7. 10.2012 wydaje się być odpowiednim terminem. W Łodzi możemy zorganizować hamownię, może sesję zdjęciową w Manufakturze. Ewentualnie mile oczekiwane propozycje innych lokalizacji. Proponuje do 19.08.2012 wybrać lokalizacje zlotu. Później otworzymy listę chętnych.
Odpowiedz
#3
miejsce sprawdzone, termin jedynie jeszcze z calibra team pozostaje dograć

jest to jeden z moich typów nr 1, rozsądne wyjście.


pragnę dodać, że zlot jest otwarty dla każdego posiadacza Legenda Uśmiech
v6
Odpowiedz
#4
Dobra. Ja nietypowo oddam głos na pozycje nr 2.
Są atuty i.. poruty. Ale to miejsce ma swój unikalny klimat.
Szyb Wilson, 3 Stawy, Radiostacja Gliwicka, Zalew Rybnicki, Węzeł autostradowy A4/A1.
Legend = zwierze miejskie, tu bedzie czuł się jak ryba w wodzie.
Jesli bedzie ochota i warunki pogodowe - można tez wyskoczyć w góry,
na pętle beskidzką i oscybka...

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#5
Ja również typuje za Łodzią, lecz proponuje miejscówkę w Wiśniowej Górze. Są to domki takie jak w ośrodku prząśniczka (żadne rarytasy), lecz myślę że lepsza lokalizacja. W ośrodku jest miejsce na asfalcie, co pozwoli na jakieś imprezy plenerowe, a i na długą prostą nie daleko. Widziałem tam już jeden zlot i myślę że było ok.
Załączam link ze strony ośrodka:http://www.wisniowa-urlop.pl/
Odpowiedz
#6
Adminie, może ankieta?
Odpowiedz
#7
zrobione Oczko

proponuję, aby głosy oddawać do końca sierpnia.
v6
Odpowiedz
#8
Jeśli chodzi o mnie tylko Toruń albo 3miasto wchodzi w grę.
Odpowiedz
#9
A jeśli o mnie to 5 pazdziernika na 99% mam bilet w jedna strone do UK wiec... sprawdze pozniej relacje na forum Niezdecydowany
Semper Fi! // In JDM we trust!
Odpowiedz
#10
u nas na Górnym jest co robić i gdzie pojechać, braknie nam na pewno tych dwóch dni.

Sądząc po wydarzeniach ostatnich zlotów zdecydowanie bardziej całość jest towarzysko-pijąca. WIęc na zwiedzanie jakby jest trochę mniej miejsca. Przyznam iż pasuje mi bardziej formuła luźno rozrywkowa Oczko

Legend zwierze miejskie.... hmm, na pewno nocą Oczko

domki ciekawa kontrooferta dla Prząśniczki, czy na tej stronie są jakieś zdjęcia tego ośrodka? NIe widzę.....
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości