Ankieta: NA lokalizację zlotu wybrałbym:
Bieszczady
7.14%
1 7.14%
Górny Śląsk
14.29%
2 14.29%
Łódź i okolice
57.14%
8 57.14%
Toruń-u Zibiego
7.14%
1 7.14%
Trójmiasto
14.29%
2 14.29%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot 2012 - ogólnopolski-propozycje TERMIN-MIEJSCE
#11
Ja bym się wstępnie pisał, Górny Śląsk, Łódź to moje typy ex aequo Duży uśmiech
Odpowiedz
#12
hotel prząsniczka kompletnie odpada. Urodziny A6 klub oraz A8team mieliśmy 1- 3 maja 2011. W hotelu zimno i pokoje miały wiele do życzenia. Za takie ceny spokojnie można gdzieś indziej znaleźć.
Do zlotów polecam sprawdzony ośrodek, który ma doświadczenie w takich imprezach. Troszkę w innym miejscu, ale nadal w centrum.
http://verano-slesin.pl/

Bardzo częstym gościem jest tam klub 7er , Polo i Peugeot . W tym roku zlocik mają audi C4 .
Odpowiedz
#13
Ja dostosuję się do wyboru większości Uśmiech
U mnie tęż nie ma problemu, cała góra wolna więc jakby co to nawet pokotem Was położę Diabeł
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#14
przyznam, że nawet nie wiedizałem o istnieniu takich ciekawych lokalizacji, kładąc się do łóżka w prząsniczce naprawdę było mi już wszystko jedno Oczko)

Bigul, cała frajda ze zlotu to podróż, a tak to nawrt wycieczki by nie było Język
v6
Odpowiedz
#15
Szkoda, akurat KA8 ma klepnięty na wtedy termin wizyty u lekarza-blacharza. Niestety ze względu na bardzo duże obłożenie tegoż specjalisty, powyższy termin jest nieprzesuwalny. :/

Może w przyszłym roku do Was dołączę. Uśmiech
Odpowiedz
#16
Dla mnie może być zarówno Łódź jak i Górny Śląsk Uśmiech
Odpowiedz
#17
Prząśniczka ma wolne terminy 6 i 7 Października. Jest wtedy wesele ale myślę, że nie będzie to nam przeszkadzać. Ceny są na stronie,oczywiście powyżej 10 ciu osób mozliwość negocjacji. Trzeba będzie również wpłacić zaliczkę. Czekamy zatem do 31.08.2012 gdy określicie się ostatecznie co do lokalizacji zlotu.
Odpowiedz
#18
jak pokazuje sonda sytuacja zdje się być jasna, czekam jeszcze parę dni do końca sierpnia.

czy mam rozumieć, że osoby głosujące za miejscem innym niż ok. Łodzi doń nie zjadą?

gwoli zachęty, dla wszystkich nowych zlotowiczów znajdą się gadżety klubowe.

Mam zamiar przetestować pj. bagażnika, będzie mała niespodzianka dla wszystkich Uśmiech

CZy inne miejsca mają również potwierdzenie spodziewanego terminu zlotu?
v6
Odpowiedz
#19
można rzec, że mamy poniekąd klarowną sytuację, prosze więc o rozważenie mierjsca noclegowo-imprezowego

osoby, które podawały inne, niż Prząśniczka, lokalizację są w stanie załatwić/zarezerwować terminy? Podpowiedzieć jak z cateringiem i imprezowaniem z własnego doświadczenia?

Wcielam powoli plan w życie....kryptonim: jak nie zepsuć KB1 do 6 października Oczko
v6
Odpowiedz
#20
Proponuję utworzyć listę uczestników. W przyszłym tygodniu podejmę rozmowy z hotelem, muszę jednak znać ilość uczestników. Wpisujcie się kopiując poniższą listę: Nick użytkownika + ilość osób:

1. Peter + knedel Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości