Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rodzyn na Ebay KA8
#1
ano jeszcze sie trafiaja :
http://www.ebay.de/itm/HONDA-LEGEND-3-2l...6rk%3D1%26
Odpowiedz
#2
(08-15-2012, 4:10 )Elvis napisał(a): ano jeszcze sie trafiaja :
http://www.ebay.de/itm/HONDA-LEGEND-3-2l...6rk%3D1%26

Poza rozwalaną osłoną kierownicy i obcierkami widocznymi na zdjeciach - bajka, pełny stock.
Odpowiedz
#3
pewno po wymianie stacyjki ;P
Odpowiedz
#4
no no ciekawe jaką cenę osiągnie.

dodać warto, że przyszły nabywca musi sobie zapodać znaczki na tylną klapę Oczko
v6
Odpowiedz
#5
I antenę Uśmiech
Odpowiedz
#6
he he racja !

forumowe oczy widzą wszystko Oczko

ale z tym przebiegiem....ah.... cacko.
v6
Odpowiedz
#7
licytuje ktos ?
Odpowiedz
#8
Ja licytowałem, szykowałem się na zakup między innymi tej sztuki, wystawiana na ebayu była 2 razy, i w obu aukcjach podbijał cenę ktoś związany ze sprzedającym. Co dziwne, do dzisiaj nie ma żadnego komentarza niby zawatrej transakcji. Jak dla mnie lipa, z tego co pamiętam, samochód sprzedawał handlarz. W pierwszej aukcji cena końcowa była wyższa.

PS. Podobał mi się czarny wystrój wnętrza, teraz mam niestety kremowy, ale w takich rodzynach nie da się niestety wybierać, lub da, ale w bardzo ograniczonym stopniu Uśmiech .
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#9
Podpisuję się pod. Przez wybór weluru i podobającego mi się lakieru popadłem w koszta...
Odpowiedz
#10
No ja teraz na spokojnie będę szukał takiego coupe, jakie mi będzie w 99% odpowiadało. A w międzyczasie "wyprowadzał na ludzi" teraźniejszy zakup. Na dniach wrzucę fotki zakupu przed pracami, bo do tej pory wymieniłem tylko olej w silniku Duży uśmiech .
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości