Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SKRZYNIA BIEGOW
#1
Witam ponownie wszystkich Uśmiech

Wiec stala sie tragedia nie wiem co sie dzieje , gdy wlaczam D4 albo D3 lub 2 nic sie nie dzieje dopiero jak wrzuce jedynke i zaczne ruszac to dopiero jak sie rozpedzam do 20 moge wrzucic D3 albo D4 z tego co zauwalylem to tak jak by nie bylo wogule 2, cos juz od poczatku mi sie nie podobalo bo czasami jak sam zmienial na 2 to tak agresywnie ja wrzucal , gadalem z mechanikiem on mi powiedzial ze do niby filtr oleju nie dopusza ja sie nie znam jak wy uwazacie nie mam duzo kasy zeby wymieniac czesci ktorych nie trzeba wymieniac :/

Bardzo porsze was o szybka pomoc
Z gory bardzo dziekuje :cry:
Odpowiedz
#2
Poziom oleju w skrzyni sprawdziłeś?? Jeżeli komputer nie wyrzuca błędów to mi to wygląda na brak oleju lub tak Twój mechanik podpowiada. Wymiana filtra i oleju to raczej nie jest mega koszt.
Odpowiedz
#3
poziom oleju jest idealny Uśmiech ale ciekawe jest to ze jak wrzucam 2 to tak jakby delikatnie na sekunde byl bieg. Tak jakby chcial wsadzic ale wypadal ten bieg caly czas nie wiem kurde :cry:
Odpowiedz
#4
jeśli to nie jest komputer to prawdopodobne może okazać się mechaniczne uszkodzenie skrzyni.

nie mam pojęcia co boli Twoją skrzynię, ale na Twoim miejscu pojechałbym do specjalisty od ASB, aby jakiś konkretniejszy werdykt wydał po diagnostyce - bo jeśli ta będzie trafna i fachowa to unikniesz niepotrzebnych kosztów.
v6
Odpowiedz
#5
Mi to wyglada na uszkodzone zawory na skrzyni... Ale tak jak mowi Legend95, najlepiej bedzie jak pojedziesz do kogos kto naprawia ASB.
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości