Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uzbrajanie alarmu
#1
Kupiłem Legenda rocznik 2000 - ale bez instrukcji obsługi (choć auto jest ponoć z polskiego salonu). Przy kluczyku jest pilot do firmowego alarmu, ale uzbrojenie alarmu nie jest sygnalizowane ani mrugnięciem kierunkowskazów ani żadnym dźwiękiem. Drzwi się zamykają i zaczyna mrugać diodka - i tyle. Sam alarm działa - jak otworzę drzwi od środka, to włącza się klakson.
Czy ten model tak ma - (tzn. tylko "ciche" uzbrajanie alarmu), czy też da się to jakoś ustawiać?
Odpowiedz
#2
Panie Lexon a moze by tak choc od powitania zaczac, kilka slow o aucie, jakies foto? :roll:
Odpowiedz
#3
Panie Peter - witam Pana jeśli tak na tym Panu zależy. Cenię zwięzłość na forum - tu na 10 wpisów tylko 4 jest z powitaniem - więc pewnie nie tylko ja. A poza tym liczę na pomoc, a nie nabijanie sobie licznika pustymi postami, które nic nie wnoszą...
Mimo wszystko pozdrawiam - a zdjęcia wolę robić (i dawać) komuś innemu...
Odpowiedz
#4
Peterowi chodzilo o przywitanie sie w odpowiednim dziale, tak samo jak wystawienie zdjec w innym odpowiednim do tego dziale... Jednak nie zdjec osoby, tylko zacnej fury Język by sie pochwalic czym sie jezdzi...
Nabijanie licznika na tym forum nie ma zadnego znaczenia, poniewaz sa tylko "uzytkownicy" i administratorzy Oczko i nabijaniem postow nic sie nie dostaje Oczko

A co do pytania w pierwszym poscie... Tak, to jest normalne, tak wlasnie dziala fabryczny alarm w Legendach 8-)
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#5
Dziękuję za szybka odpowiedź - o to tylko mi chodziło. Rozumiem też, że zamieszczanie zdjęcia nie jest obowiązkowe, więc to mój wybór...
Koniec tematu.
Odpowiedz
#6
wzajemna pomoc też nie jest obowiązkowa.
Odpowiedz
#7
Panie Lexon oczywiście Twoje zdjecia mnie nie interesuja, mialem na mysli zdjecia samochodu. Widac jednak, ze czlowiek mało domyslny i nie obyty z forami dyskusyjnymi, skoro uwaza, ze zalezi mi na jego "dzien dobry" :roll: Nabiłem sobie zatem pustego nic nie wnoszącego posta i pozdrawiam zwięźle nowego uzytkownika. Powodzenia.
Odpowiedz
#8
Panie Lexon nie wiem na jakich forach się Pan obracał ale to co Pan prezentuje jest szczytem braku kultury .Czy gdy wchodzi Pan do obcego domu też nie mówi ,,dzień dobry"? Jest to nasze forum takie trochę nietypowe bo tworzy go grupa ludzi zaprzyjażnionych ze sobą. Jeżeli nie chce Pan do Nas się przyłączyć to po takowe rady proszę zgłosić się do specjalistycznego warsztatu i tam za nie zapłacić.
Kolega Peter był i tak bardzo cierpliwy bo gdyby to na mnie trafiło zobaczyłby Pan taką pomoc jak świnia niebo.
A myślenie że zależy Nam na Pana zdjęciach jest czystym narcyzmem.
Pozdrawiam i Zegnam!
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#9
Cóż... napisałem, że nie jestem jedynym, który okazał tak straszliwy brak kultury, ale widać, że jako "obcy" dostałem w d...
Dziękuję za nauczkę i żegnam - niniejszym proszę admina o usunięcie mojego profilu i bawcie się dalej w swoim gronie.
Odpowiedz
#10
Lexon i wreszcie zachowałeś się jak człowiek. Wcale nie zależy nam na tym abyś stąd odszedł, a wręcz zapraszam do naszego grona. Może znajdziesz tu ciekawych ludzi i przyjaciół? To że wejście miałeś d..d.. niczego nie przekreśla.Nie wszystko w życiu od razu wychodzi Oczko
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości