Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przekładka automatu na manual
#1
W końcu podjąłem bardzo ważną decyzję. W weekend jeżeli nic mi nie przeszkodzi jadę po skrzynie Duży uśmiech
W rozmowie wstępnej dogadałem się że dostane skrzynie, sprzęgło, półosie, poduchy, wszystkie cięgna, wajchę do zmiany biegów, zegary.

Zastanawiam się o czym zapomniałem... Podpowiedzcie, bo chciałbym mieć wszystko.
Odpowiedz
#2
A zestaw pedałów.
No no tylko proszę bez głupich żartów. :evil:
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#3
no tak, zapomniałem o nich, zastanawiam się jeszcze nad komputerem, czy będzie konieczna wymiana
Odpowiedz
#4
nieeeeee po co Ci tyle pedałów? Szczęśliwy Oczko
v6
Odpowiedz
#5
Jest już skrzynia i cała reszta Uśmiech wczoraj późnym wieczorem odebrałem. Jeszcze raz dzięki Zibi za info. Niestety jutro wyjeżdżam, więc będę się z tym bawił za jakieś dwa tygodnie. Mam nadzieje że di tego czasu już nie będę miał wody w kanale... Ogólnie sprzęt kupiłem od naprawdę bardzo miłego Pana. Może niedługo dołączy do nas z G2. Pogadaliśmy sobie troszkę i powiedział mi że w tym swoim sedanie (co mu korbowód podobno dwie dziury zrobił) ma hydraulikę na zawieszeniu. Wiecie coś o tym żeby coś takiego szło seryjnie? Podobno miał wersję naprawdę FUUL, podobno sedany były dwa, on miał tego dłuższego Oczko To zawieszenie mnie jeszcze ciekawi, jak wrócę to chyba podjadę do niego je obejrzeć, niby ma regulację jego wysokości na hydraulice, ciekawe...

A oto co dostałem:
[Obrazek: P1050354.JPG]
http://picasaweb.google.com/lh/photo/n7A...directlink
Odpowiedz
#6
Czy ten miły Pan, ma G2 dłuzszego i na hydraulice? :o
Odpowiedz
#7
Nie nie. Z tego dłuższego mam tą skrzynie. A myśli o zakupie G2 ale boi się o spalanie (nie wiem czemu). Chociaż podobno jego mechanik wymieniał popychacze, i po tym silnik 2,7 palił min 18 litrów benzyny Zdezorientowanyhock:
Odpowiedz
#8
A te koła od rowera też założysz do legenda?
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#9
Z kołami może być ciężko, ale może uda mi się naciągnąć opony na moje felgi Szczęśliwy
Odpowiedz
#10
Skrzynia wsadzona Duży uśmiech ale jeszcze parę rzeczy zostało, dokręcić pedał, odpowietrzyć wysprzęglik, ładnie zamocować lewarek (chyba jedyna rzecz przy której trzeba pokombinować troszkę), i wsadzić rozrusznik. Padam na ryj i robię przerwę, bo przy takiej robocie dwie lewe ręce to za mało :/ Relacji foto nie będzie gdyż nie było komu robić zdjęć. Wolnym czasem opisze jak operacja przebiegała.

Czy bardzo nie dobrze będzie jeżeli zostawię nie przykręcony wałek pośredni? No za **** nie dałem rady przykręcić :/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości