Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyciszenie wnętrza...
#11
(02-25-2013, 6:27 )jimmylegend napisał(a): u mnie tez szumi,w bmw miałem ciszej

Zatem trzeba do BMWuuuu wrócić Oczko
A tak na serio; szyba przednia nie była wymieniana?
Odpowiedz
#12
(02-25-2013, 6:41 )Peter napisał(a):
(02-25-2013, 6:27 )jimmylegend napisał(a): u mnie tez szumi,w bmw miałem ciszej

Zatem trzeba do BMWuuuu wrócić Oczko
A tak na serio; szyba przednia nie była wymieniana?

A czy wymiana przedniej szyby ma wpływ na słyszalnosć szumu tylnych kółek? Tu mnie zaciekawiłeś, Bo wcześniej miałem oryginalną szybę i szum,y były mocno słyszalne, ale po wymianie na zamiennik żadnej różnicy ani ciszej ani głośniej.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#13
(03-01-2013, 4:26 )ManiacHST napisał(a):
(02-25-2013, 6:41 )Peter napisał(a):
(02-25-2013, 6:27 )jimmylegend napisał(a): u mnie tez szumi,w bmw miałem ciszej

Zatem trzeba do BMWuuuu wrócić Oczko
A tak na serio; szyba przednia nie była wymieniana?

A czy wymiana przedniej szyby ma wpływ na słyszalnosć szumu tylnych kółek? Tu mnie zaciekawiłeś, Bo wcześniej miałem oryginalną szybę i szum,y były mocno słyszalne, ale po wymianie na zamiennik żadnej różnicy ani ciszej ani głośniej.

Na 100% jesteś pewien lokalizacji miejsca powstawania szumu? Dobrze wiesz, jak fałszywie rozchodzą sie dźwięki po nadwoziu - można się pomylić.
Odpowiedz
#14
Jutro test, siadam z tyłu a później z przodu.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#15
Tylko i wyłącznie maty bitum.+filc załatwią temat. Głownie bagaznik+nadkola. Temat przerabiany setki razy w kazdym civicu/accordzie.
Odpowiedz
#16
może łożysko w którymś kole/kołach szumi ?
Odpowiedz
#17
Witam

Właśnie ten szum jest upierdliwy, na tą klasę auta mógłby być mniejszy.
W HR-V szumiało, ale to taki model i miało prawo szumieć, stukać i nawet lekko szeleszcząc.
W Legendzie powinno być ciszej.
Zacznę z tymi matami pracę w bagażniku jak kolega powyżej zalecał.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#18
Tylne nadkola to jeszcze nic w stosunku do "szumiącej" uszczelki okna kierowcy Uśmiech
Odpowiedz
#19
Dokładnie. Ostatnio przeleciałem Preludą IV gen po obwodnicy i stwierdziłem, że jest w niej dużo ciszej niż w Legendzie.
Odpowiedz
#20
(03-19-2013, 23:30 )termoba77 napisał(a): Tylne nadkola to jeszcze nic w stosunku do "szumiącej" uszczelki okna kierowcy Uśmiech

Mam ten samochód od dwóch dni, więc go zaczynam poznawać, ale ten szum mnie nieco rozczarował Niezdecydowany. Myślałem, że w tej klasie auta, będzie lepiej. Wybaczę jej tą wpadkę w zamian za bezawaryjność Szczęśliwy.

Dziś trafiła na warsztat na montaż LPG.
Wiem, że wielu z Was tego nie pochwala, ale ja kupiłem ją po to by nią jeździć, a na benzynie pożarła by moje kwartalne dochody w kilka dni Szczęśliwy
Warsztat w którym montują LPG, dokonuje wpierw diagnostyki silnika, i tu moje zadowolenie kiedy usłyszałem, że motorek jest super Wykrzyknik.
Gwarancja na LPG 5 lat i 100.000 km.

LPG już zamontowane !!!.
Rewelacja, żadnej różnicy w pracy silnika i jazdy samochodem.

Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości