Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymiana amortyzatorów
#31
Doświadczenie mi mówi że są Chinole i tylko chinole. Wiele razy zamawia się coś lepszego a w rzeczywistości na pudle jest magiczne "made in china" A czasami "made in eu"
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#32
Witam wszystkich forumowiczów. Poszukuję amortyzatorów do mojej hondy legend ka9 przedlift i jedyne co znalazłem na dzień dzisiejszy w normalnych pieniądzach, to sprowadzane nowe amortyzatory Kyaby z USA. Wolałbym unikać regeneracji, a wspomniane amortyzatory są dedykowane do Acury RL z 1997 r.
Mają inne numery OE, niż te do Hondy Legend więc chciałbym się was zapytać czy będą pasować ? Podobno te samochody niczym się nie różnią między sobą. Uśmiech
Odpowiedz
#33
(01-23-2020, 21:56 )Sycha napisał(a): Witam wszystkich forumowiczów. Poszukuję amortyzatorów do mojej hondy legend ka9 przedlift i jedyne co znalazłem na dzień dzisiejszy w normalnych pieniądzach, to sprowadzane nowe amortyzatory Kyaby z USA. Wolałbym unikać regeneracji, a wspomniane amortyzatory są dedykowane do Acury RL z 1997 r.
Mają inne numery OE, niż te do Hondy Legend więc chciałbym się was zapytać czy będą pasować ? Podobno te samochody niczym się nie różnią między sobą. Uśmiech
Odpowiedz
#34
Tak będą pasować, jedyny możliwy zakup to z rockauto
Odpowiedz
#35
Jak wyżej kolega pisał, sam zamawiałem KYB na tył. Przednie też są dostępne w dobrych cenach.
Odpowiedz
#36
(01-24-2020, 6:27 )wojak napisał(a): Jak wyżej kolega pisał, sam zamawiałem KYB na tył. Przednie też są dostępne w dobrych cenach.

Dzięki wielkie za pomoc Uśmiech A jak z ich jakością ? Długo na nich śmigacie ?
Odpowiedz
#37
Nie wiem bo dopiero na wiosnę będę zmieniać Uśmiech
Odpowiedz
#38
A tak z ciekawości ile Was wyniosły te amorki z rockauto, z wysyłką cłem itd. ?
Odpowiedz
#39
Dam znać jak już zamówię i poopłacam wszystko. Generalnie za same amorki wychodzi + - 1600 zł bez cła i dostawy. Wciąż to lepiej niż ponad 1000 zł za sam goły jeden amortyzator w ASO.
Odpowiedz
#40
$182.53
Za tylne amorki + odboje + przesyłka.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości