Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup - podpowiedź
#21
w tym przypadku może wypada liczyć na adekwatny do ceny stan:

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/hon...res=EXPORT
Odpowiedz
#22
(10-25-2012, 5:32 )kowal napisał(a): w tym przypadku może wypada liczyć na adekwatny do ceny stan:

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/hon...res=EXPORT

Świetna propozycja, widziałem.
Jednak to jedno zero mnie odpychaSzczęśliwy
Legend KA8 + Civic Eg B18 N/A 210 HP + Merc 300SL R129
Odpowiedz
#23
Ze sporym zapasem gotówki, ciepłym garażem z witryną na salon, kompletem pieluszek do polerowania trochę zim by wytrzymała Uśmiech
Odpowiedz
#24
(10-25-2012, 19:57 )kowal napisał(a): Ze sporym zapasem gotówki, ciepłym garażem z witryną na salon, kompletem pieluszek do polerowania trochę zim by wytrzymała Uśmiech
+ kilka butelek whisky, żebym się upajał z widokiem....

po drodze do Niemiecczyków wsapię zobaczyć to oto...

http://szukaj.pl.mobile.eu/samochod-oglo...geNumber=1
Legend KA8 + Civic Eg B18 N/A 210 HP + Merc 300SL R129
Odpowiedz
#25
Wygląda nienajgorzej, widzę tylko nieoryginalny górny wąż między chłodnicą a silnikiem. No i ciekawe czemu nie ma zdjęć tyłu?

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#26
(10-26-2012, 22:28 )matti5d napisał(a): Wygląda nienajgorzej, widzę tylko nieoryginalny górny wąż między chłodnicą a silnikiem. No i ciekawe czemu nie ma zdjęć tyłu?

Jeżu!!!
W jaki sposób, z tak beznadziejnego zdjęcia, jesteś w stanie dojżeć taki szczegół? Szacun...
Rozmawiałem z nim, tylne nadkola do zrobienia, wymieniał także ostatnio chłodnicę klimy i kilka węży, podobno Kuna sie tam zagnieździła.
Legend KA8 + Civic Eg B18 N/A 210 HP + Merc 300SL R129
Odpowiedz
#27
NO TO POWIEM TAK, od tego pepika nie kupiłbym nic, ani półł legenda, ani pół części. Koleś handluje Legendami (Acuro S.r.o czy cuś jak to). Informacyjnie ten egzemplarz sprzedaje się jakieś 3 lata, podobno miał wymieniany silnik. Zapytaj go o coupe'tę która stoi w krzakach, spytaj o srebrną z przecyganionym przebiegiem i pare innych wykwitów szczerości, które próbowałem ożenić gawiedźi.

Wybralbym się z Toba wyrównać stare rechunki Oczko
v6
Odpowiedz
#28
(10-27-2012, 9:59 )Legend95 napisał(a): NO TO POWIEM TAK, od tego pepika nie kupiłbym nic, ani półł legenda, ani pół części. Koleś handluje Legendami (Acuro S.r.o czy cuś jak to). Informacyjnie ten egzemplarz sprzedaje się jakieś 3 lata, podobno miał wymieniany silnik. Zapytaj go o coupe'tę która stoi w krzakach, spytaj o srebrną z przecyganionym przebiegiem i pare innych wykwitów szczerości, które próbowałem ożenić gawiedźi.

Wybrałbym się z Toba wyrównać stare rechunki Oczko
Jestescie naprawdę skarbnicą wiedzy o rynku i samochodach.
DZIĘKI za zaoszczędzenie mojego czasu....
Jeśli już będę jechał w kierunku Drezna to dam znać, może podjedziemy razem, pomogę wyrównać rachunkiPodejrzany
Legend KA8 + Civic Eg B18 N/A 210 HP + Merc 300SL R129
Odpowiedz
#29
W końcu znalazłem to, czego szukałem Szczęśliwy...
Bilety kupione, wylot w poniedziałek, powrót samochodem we wtorek... jeśli mgły nie pokrzyżują odlotów z Balic...
Legend KA8 + Civic Eg B18 N/A 210 HP + Merc 300SL R129
Odpowiedz
#30
jak masz ogłoszenie do dawaj, zobaczymy co i jak
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości