Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup - podpowiedź
#31
No Pawełku, już się nie mogę doczekać. We wtorek wracasz, w środę widzę Cię na spocie i zamawiam test drive. Byłem pierwszy pamiętaj :-), już Ci zazdraszczam :-)
Odpowiedz
#32
(11-22-2012, 4:33 )LewY napisał(a): No Pawełku, już się nie mogę doczekać. We wtorek wracasz, w środę widzę Cię na spocie i zamawiam test drive. Byłem pierwszy pamiętaj :-), już Ci zazdraszczam :-)

Niestety, w środę mnie nie będzie.
Ledwo wrócę i pakuję się do Austrii - sprawy zawodowe.
Ale napewno będziesz pierwszySzczęśliwy jak tylko go wysprzątam...

(11-22-2012, 4:18 )K278 napisał(a): jak masz ogłoszenie do dawaj, zobaczymy co i jak

Dzięki za chęci ale już go oglądałem.
Niestety wtedy nie mogłem go zabrać, ponieważ byłem sam, bez drugiego kierowcy.
Ale wszystko mi w nim pasuje
Kolor taki jak chciałem, środek taki jak chciałem, automat tak jak chciałem no i przedewszystkim stan techniczny...
Pierwszy właściciel... zresztą, jak dojedzie zrobię fotki i pokażęDiabeł
Legend KA8 + Civic Eg B18 N/A 210 HP + Merc 300SL R129
Odpowiedz
#33
Powodzenia i czekamy na relację swieżo upieczonego posiadacza tego pięknego samochodu.

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#34
No więc... poleciałem, kupiłem i powróciłem.
Powiem tak, dla mnie to będzie Legendarna podróż!!! Szczęśliwy
Jeden właściciel od 20 lat!!! Książka serwisowa z wpisami od zakupu 07.1992 do 06.2012( ostatni przegląd ) Przebieg 216 tyś
Niestety nie jest bez wad, jednak otarcia mnie nie zniechęciły.
Środek do gruntownego czyszczenia, na szczęście skóra nie poprzecierana i nie potargana.
Jedyne co mnie boli to brak osłony głośnika w prawych drzwiach i brak środka zmieniarki - popsuła się, żekomo zostawił do naprawy i zapomniał jej odebrać i tak już zostało....
Poki co nie mam porobionych zdjęć, więc nie zakładam tematu, ale mam dwa takie:
   
   
Legend KA8 + Civic Eg B18 N/A 210 HP + Merc 300SL R129
Odpowiedz
#35
Gratulacje!

Jak pierwsze wrażenia?

PS. Sądząc po pamiątkach parkingowych to poprzedni właściciel z samego Paryża? Oczko

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#36
(11-29-2012, 3:04 )matti5d napisał(a): Gratulacje!

Jak pierwsze wrażenia?

PS. Sądząc po pamiątkach parkingowych to poprzedni właściciel z samego Paryża? Oczko

Hihii...powiem tak....
Za kółkiem 22 godziny - tyle zjął mi powrót z Paryża, w tym 2 razy drzemka na parkingu po pół godziny i 3 razy tankowanie.
Robiłem już kilka razy podobne odległośći, ale nigdy nie czułem się tak dobrze po przejechaniu takiego dystansu ( 1624km).
Samochód szyty dla mnie na miaręSzczęśliwy
Co do właścicieli - zgadza się , z Paryża, starsze małżeństwo, które ma 3 samochody- ten służył tylko na łikendowe i wakacyjne wyjazdy.
Przejeżdżając przez Paryż prawie się posrałem na Rondzie DeGola.
Byłem pewny że ktoś mi za chwilę rozwali świeży nabytek... jeżdżą tam jak w Kairze!!! Łącznie z tym że koleś cofał sobie jakby nigdy nic z trzeciego na pierwszy pas....
Legend KA8 + Civic Eg B18 N/A 210 HP + Merc 300SL R129
Odpowiedz
#37
Historia auta robi wrażenie. Gratki!
Odpowiedz
#38
No to gratuluję! Dodam, tylko że baczne oczy na Rybniku już Cię wypatrzyły wczoraj, jeździłeś po mieście?
Jak tak to na razie myślą że jeździsz accordem :-)
Do zobaczenia
Odpowiedz
#39
gratuluje odwagi, imponujące, nie mniej niż auto. bezawaryjności życzę Uśmiech
Odpowiedz
#40
Przejeżdżając przez Paryż prawie się posrałem na Rondzie DeGola.
Byłem pewny że ktoś mi za chwilę rozwali świeży nabytek... jeżdżą tam jak w Kairze!!! Łącznie z tym że koleś cofał sobie jakby nigdy nic z trzeciego na pierwszy pas....

to i tak dobrze że jeszcze nie strzelali ale dobrym wariatem trzeba by żeby latać po drodze jak samolotem w powietrzu Uśmiech również gratuluję i życzę szerokości
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości