Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć!
#1
Witajcie!

Co prawda zdążyłem napisać już na forum 36 postów, jednak wcześniej nie miałem okazji się oficjalnie przywitać (shame on me!)... Zawstydzony

Nazywam się Andrzej i jeżdżę Legendem KB1 z końca 2007 roku, wersja Executive+. Nie pamiętam jak dokładnie nazywa się kolor nadwozia mojego auta, musiałbym zerknąć na oznaczenie na tabliczce, wygląda natomiast jak na załączonych zdjęciach. Wewnątrz jasna skóra i tapicerka w kolorze "ivory". Z opcjonalnych akcesoriów dostępnych w salonie mam dołożoną półdrewnianą kierownicę, gałkę dźwigni zmiany biegów ze wstawką drewnianą oraz plastikową tacę bagażnika wraz z siatką "cargo net". ;-)

               

Wcześniej dosyć długi czas jeździłem Accordem VI gen., jeszcze wcześniej miałem CRX DelSol VTi a moją pierwszą Hondą był Civic VI gen. 5D (liftback). Także Legend to już moja czwarta Honda i mam nadzieję nie ostatnia. :-) A zamiast niego miał być początkowo Accord VIII gen., jednak zbyt długo kazali mi czekać w salonie na taką wersję jaką sobie skonfigurowałem i zamówiłem (ponad pół roku!). No i w tym czasie zdecydowałem się na Legenda, czego absolutnie nie żałuję. ;-)
Pozdrawiam,
Andrzej
Odpowiedz
#2
Witam, kolejna KB1... ładnie Uśmiech
Odpowiedz
#3
Powitać

Kolor super - gratuluje
Odpowiedz
#4
No witam i ja, kij z kolorem ale jak to się świeci :-)
gratuluję i oczywiście zazdraszczam
Odpowiedz
#5
Cześć! Uśmiech

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#6
witam i pozdrawiamUśmiech widzę że zdjęcia robione w car spa przy alejach Jerozolimskich !?
Odpowiedz
#7
(10-18-2012, 19:23 )croftmax napisał(a): witam i pozdrawiamUśmiech widzę że zdjęcia robione w car spa przy alejach Jerozolimskich !?

Dokładnie tam. Robiłem u nich jakiś czas temu detailing z korektą lakieru i nałożeniem powłoki CQuartz. Świetna sprawa, długo trzyma się na lakierze i daje efekt jak widać.
Pozdrawiam,
Andrzej
Odpowiedz
#8
Jeżeli ktoś nie ma czasu a chce mieć zadbane auto to warto do nich wstawić samochód raz na trzy cztery lata.Czyszczenie środka i renowacja lakieru u nich to tak jak by auto odmłodniało o parę lat , myślę że są warci kasy jaką chcą za robotę Uśmiech Lakier u ciebie wygląda jak nówka aż miło popatrzeć.
Odpowiedz
#9
witam-oficalnie choć mielśmy okazję się poznać ciut wcześniej.


Andrzej czy owa firma ma gdzieś oddział na południu PL?

O skuchę w tej dziedzinie łatwo, szukam pewniaka Uśmiech
v6
Odpowiedz
#10
http://www.car-spa.pl/
w Tychach mają oddział Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości