Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cewki i sondy
#31
filtr powietrza wymieniony.
konsumpcja LPG jak i PB jest dosyć wysoka. I mnie to irytuje .
Odpowiedz
#32
(01-05-2013, 20:35 )Lechu napisał(a): filtr powietrza wymieniony.
konsumpcja LPG jak i PB jest dosyć wysoka. I mnie to irytuje .

Możesz zacząć od tej sondy, ale osobiście wolałbym to dokładnie zdiagnozować. Przede wszystkim jedź na jakąkolwiek stacje diagnostyczną lub do gazownika i zrób analizę spalin. Po drugie zobacz czy nie hamuje ci któreś koło, sprawdź ciśnienie w kołach i geometrie kół, to są rzeczy, które rzadko ktokolwiek sprawdza a mogą wpływać na znaczne zużycie paliwa.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#33
Odgrzewam kotleta sprzed lat. Wyskoczył mi błąd sondy za wysoki woltaż sonda BANK 1 SENSOR 2. Czy to prawa głowica waszym zdaniem ?? Mam na myśli jak siedzimy w aucie za pozycja kierowcy ?
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz
#34
BANK 1 wg manuala, to lewa strona patrzac od frontu auta(prawa z pozycji fotela kierowcy), tylko Ty masz SENSOR 2,a manual oznacza go jako SENSOR 1,a sonde za katem oznacza jak HO2S (Secondary sensor).
Najlatwiej podpiac sie pod sygnalowy przewod(chyba bialy) i posprawdzac napiecia, bo skoro blad wyrzucil zbyt duze, to moze byc latwe do zdiagnozowania. W accordzie kiedys przebila mi grzalka do obwodu sygnalowego i komp dostawal 5V jako sygnal z sondy.
Odpowiedz
#35
W tej chwili mam na sondzie stałe 1,275V. Czyli wg manuala odczytuje się sensor 1 prawa głowica sensor 2 lewa?
KA9 01' + EE9 91'
potrzebujesz coś do swojego Legenda z części pisz pw chętnię pomogę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości