Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wady i zalety
#1
Witam nosze się z zamiarem kupna legenda z 1992 do 1995 roku, czy mogę prosić użytkowników o opinie o tym aucie, jakie są jego wady zalety i koszty utrzymania.
Odpowiedz
#2
co do wad i zalet to chyba jednak zalety przeważają wady skoro to forum istnieje. Co do kosztów utrzymania to polecam przeczytać forum, bo nie ma sensu pisać tego dwa razy.
Odpowiedz
#3
poczytałem troszkę, niestety nie znalazłem nic konkretnego jeśli chodzi o wady techniczne Smutny
Odpowiedz
#4
Czyli ich nie ma Uśmiech
Odpowiedz
#5
Słyszałem coś na temat problemu z głowicami w tym samochodzie, możecie mi przybliżyć trochę temat, co się z tym dzieje?
Odpowiedz
#6
kupisz badziew to sie bedzie sypało, nawet głowice. i zdolnym nawet gazu nie potrzeba zeby wykończyć ten pancerny silnik. cześci w cenach dobrych. szukaj zadbanego egzemplarza, to mniej później bedziesz ładował sosu w auto. a potem to lać i cieszyć sie jazdą.
[Obrazek: stopkam.jpg]
Odpowiedz
#7
jest taka ogólna zasada, która stwierdza, że im bardziej skatowane 4 kółka (2 i wiećej również) tym odpowiedno lawinowo rośnie prawdopodobieńśtwa kolejncyh awarii, coś na zasadzie domina.

Jak ktoś lubi dłubać to polecam zakup sztuki za 3-5 tyś i pod kątem ilości pracy będzie kontent :mrgreen:

To nie głowice są winne tylko kiepskie uszczelki, dokłada się do tego blok, w którym tuleje cylindra u góry dodatkowo nie są "usztywnione"

z najczęściej zaszłynacyh awarii to słyszę o uszczelkach pod głowicą, skrzyni, klimatyzacji (kompresor) i korozji na tylnych nadkolach.

O ile uszczelka wynika w jakiejś części z wady na etapie projektowania o tyle reszta jest efektem niedbalstwa użytkownika.
v6
Odpowiedz
#8
co do tej głowicy, czy dobrym rozwiązaniem było zastosowanie metalowej uszczelki?
Odpowiedz
#9
Można jak we wszystkim.

koszty utrzymania są wysokie.. jeśli porównujemy z tata nano Oczko
v6
Odpowiedz
#10
Szukam na forum i nie mogę znaleźć jakiejś listy rzeczy co sprawdzić przy zakupie? Czy źle szukam, czy nic takiego jeszcze nie powstało?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości