Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klocki hamulcowe ?
#1
Witam. Musze kupic klocki hamulcowe ale nie wiem jakie. patrzyłem na ebayu ale są różne rodzaje do tego samego modelu. Jedne sa z jakimis kabelkami inne bez.

Auto:
Honda Legend
1994r
sedan
silnik 3.2

Klocki bede kupował na ebay.co.uk
Odpowiedz
#2
Z kabelkami to chyba do modelu 3.5.... ja sie jeszcze nie spotkalem z kabelkami do 3.2
Nie kłóć się z głupkiem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy...
Odpowiedz
#3
witam,
ja kupilem mintex tarcze i klocki na tyl od "interparts" na ebay.co.uk i sá ok ,
bardzo nie polecam sprzdawcy "jezura parts" bo hondy od toyoty nie odróznia , Smutny
<!-- m --><a class="postlink" href="http://cgi.ebay.co.uk/HONDA-LEGEND-3-2-91-96-REAR-BRAKE-DISCS-MINTEX-PADS_W0QQitemZ320405230328QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item4a99a3d2f8">http://cgi.ebay.co.uk/HONDA-LEGEND-3-2- ... 4a99a3d2f8</a><!-- m -->
ale wysylka byla gratis i trafilem za 30 fuli klocki i tarcze Duży uśmiech
opcji z kabelkiem nie ma ...
pozdro
Odpowiedz
#4
A dlaczego akurat na ebayu? W kazdej hurtowni motoryzacynej, znajda Ci klocki do Legenda bez problemu. Ja osobiscie jezdze na Brembo, w Łodzi jest koles, ktory sprowadza na zamowienie rozne rodzaje klocków tej firmy.
Odpowiedz
#5
i to pełna paleta firm do wyboru, EBC, Brembo i zamienniki.
v6
Odpowiedz
#6
ja polecam ogolnie do jazdy na codzien klocki fabryczne Uśmiech nie jakies sport czy cosUśmiech bo do tego i tarcza potrzebnaUśmiech ja powiem tak ze zrobilem maly bladUśmiech bo kupilem sporcik hamulce Uśmiech a blad to ten ze trzeba je troche rozgrzac Język zeby to hamowalo Uśmiech bo tak na zimnych to te auto jedzie a pedal w podlodzeUśmiech ( rozgrzanie to 2 mocne hamowania Uśmiech z np 60 Uśmiech to wystarczy ale no taki mykUśmiechale jak juz zaczna hamowac to deba stajeUśmiech
Odpowiedz
#7
lub poprostu miękkie klocki o ile się przyzwyczaisz, że po 200km po mieście felgi są w kolorze gun metal Szczęśliwy
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości