Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ksenon zaczyna umierać - pytanie
#11
im wyższa temperatura tym mniej światłą emitowanego, czyli im bardziej niebieskie tym gorzej.

Nie wiem co ludzie mają z tym niebieskim... na forum acury to niektórzy nawet o 12000k myślą.

Kupowałem do 407 OSRAMY XENARC 4300 (D2S) - jest bardzo fajna jasna, biała barwa xenonu. Kupowałem za 460 zł za komplet.
Odpowiedz
#12
no wlasnie , co ci ludzie maja z tym niebieskiem Uśmiech
12 000 przesada jak i 10 i 8
ale takie 6000 lekki blue fajnie wyglada
Odpowiedz
#13
Ja mam 10000 i jest dobrze Oczko
Odpowiedz
#14
Panowie pojechałem na stację diagnostyczną.  Gość powiedział że zacząłby aby poprawic widocznosc od wymiany  palników ,ale zaznaczyl  ze byc może też trzeba soczewki ,reflektory i wiele innych czyścić .
 Pytanie mam bo powiedzial mi tez ,że jak wymieniać palniki to tylko aso honda poniewaz  z allegro kupie podróby i łatwo o to by się coś spalilo pod macha  !
Niech ktoś prosze, co się zna da znać  czy atakowac faktycznie  aso (cen wymiany i zakupu nie znam) czy zakupic na allegro  ceny po  okolo 150zl żarówy i jechać gdzieś wymienic
pzdr
Odpowiedz
#15
http://allegro.pl/d2s-osram-66240-xenon-...43330.html
Kupuje tu od lat, jest bezpiecznie.
Jeśli masz na zbyciu kilak stów - wymieniaj w ASO.
Bezpieczna wymiana żarników wymaga zdjęcia zderzaka i wyjęcia lamp.
Podobno sa magicy, którzy robia to małymi chinskimi łapkami na aucie ale ja w to nie wierzę - zbyt mało miejsca, zbyt duże ryzyko uszkodzenia żarmika.
Temat ogarniałem już dwukrotnie - wiem co piszę.
Odpowiedz
#16
Peter
Serdecznie CI dziekuje , no i dobry czteropak sie nalezy ,jak i kazdemu co poradzi ,doradzi podpowie Oczko
Odpowiedz
#17
robiłem wymianę w warsztacie - nieaso ale zaufanym - nie trzeba zdejmować zderzaka, dostęp jest przyzwoity
co do ceny - ja kupiłem w normalnym sklepie motoryzacyjnym philipsy d2s i jest ok
Odpowiedz
#18
Ja też wymieniałem nie w aso i poradzili sobie bez zdejmowania zderzaka.
Odpowiedz
#19
(10-13-2015, 4:59 )pgkoci napisał(a): Ja też wymieniałem nie w aso i poradzili sobie bez zdejmowania zderzaka.

Byc może jest jakiś patent by nie zdejmować zderzaka - sam jestem bardzo ciekaw.
NIe moge sobie jednak wyobrazić by był sposób na wyjęcie starych i umieszczenie nowych żarników bez wyjęcia lampy.
Odpowiedz
#20
Byłem przy wymianie - myślę, że wszystko zależy od wielkości i wprawy dłoni Szczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości