Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zawieszenie tył <czy podejdzie>
#1
Czy kompletna tylna ława z drążkami, wahaczami, piastami itd. z Legend I 90r. podejdzie do Legend II 93r. ?
Żyj tak, by po Twojej śmierci wszyscy się nudzili...
Odpowiedz
#2
obawiam sie ze nie. na początek piasty sa inne. reszta nie wiem. ja bym sie nie pakował.
[Obrazek: stopkam.jpg]
Odpowiedz
#3
Tez tak sadze, to dwie rozne generacje pojazdow. Łatwo mozna sprawdzic to, porownujac rysunki w service manual.
Odpowiedz
#4
Na bank nie. Te modele maja malo ze soba wspolnego. Inaczej jest 91-95 do modelu 96-98. Tam faktycznie jest ogromne podobienstwo.
Odpowiedz
#5
taki szczep mogłby być ciekawy.

znawca tych aut by dostał typowego zamętu, gdyby zobaczył G2 z piastą na 4 śruby :mrgreen:
v6
Odpowiedz
#6
Tak jak Stosek napisal bardziej G2 do G3. Sprawdzone na własnej skorze: Amorki tył G2 to samo co w G3.
Odpowiedz
#7
Na pewno bliżej G2 do G3 ale przeglądając części do G1 często widzę że od G2 pasują do G1, chyba że to błędy na stronach. Ogólnie duża część zawieszenia podeszła by bez problemów.
Odpowiedz
#8
no to tylko sedanik zostal i z coupe nie wyciagne Uśmiech dziekowacUśmiech
Odpowiedz
#9
piasty i amorki mogą zostać z G2 najważniejsza jest ława z drążkami... no nic ryzykował nie będe. Jak znajdę chwile to może jakoś porównam ławy.
Dzięki wszystkim...
Żyj tak, by po Twojej śmierci wszyscy się nudzili...
Odpowiedz
#10
tzn co chcesz osiągnąć? Jeśli jestes zainteresowany mam sanki / wózek (czy jak to zwał) do tyłu do G2.
v6
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości