Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czy to koniec
#41
Dziwny zapach, nie ciągnie? Spalone tarczki? Jaki kolor ma zimny a jaki ciepły olej na bagnecie?
Odpowiedz
#42
"Działał bez zarzutów tylko wsteczny"

Najprawdopodobniej skrzynia ma zajechane tarczki. Miałem atm-a który jeździł tylko do tyłu. Stawiam na tarczki, ale jeśli je zmieniali to albo są łgarzami albo zastosowali sprzęty wystrugane z drewna. Domyślam się że na prostej po chwili piłowania ruszyłbyś i nawet poturlał kawałek, ale pod górkę tyłem...
Inną z kolei skrzynię miałem w stanie pół-agonalnym i dla przykładu nie ciągnęła pow.2t.rpm
Odpowiedz
#43
Bieg wchodzi na pewno, tak jak przed remontem ewidentnie się ślizgało to teraz miałem wrażenie jakby chciała ruszać z 4 biegu aż chciałoby się wejść na wysokie obroty żeby pojechać czego oczywiście nie uskuteczniałem. Tarczki i elektrozawory na pewno wymienili bo widziałem kawałki swojej starej skrzyni ( staram się zabierać części z warsztatów albo widzieć je na złomie ).
Nie sprawdzałem koloru oleju bo:
- było ciemno
- byłem wk...wiony
- byłem bardzo wk...wiony
- wyjechałem świeżo z warsztatu i mam gwarancję na robotę, nie podchodzę do tematu na zasadzie że coś spieprzyli albo przyoszczędzili ( przynajmniej na razie ) bo robota idzie po dużej znajomości a też nie jest to zakład wujcia Bolcia tylko całkiem profesjonalna firma. A że nawet najlepszym się zdarza...
Odpowiedz
#44
No i jak sytuacja z ASB ? Poprawiło się coś czy oddałeś do warsztatuZdezorientowany
Odpowiedz
#45
oddałem do warsztatu, po to jest gwarancja... podobno padła któraś wiązka
a że nie było mnie przy naprawie, muszę wierzyć na słowo.
Odpowiedz
#46
Odebrałeś z warsztatu ?
Odpowiedz
#47
tak, skrzynia podobno jak nówka, ale zawsze jest jakieś "ale"
podobno dyfer do wymiany, jest już na to nowy temat na forum
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości