Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak świateł stopu POMOCY!!!
#1
Witam! Posiadam <Acure> Honde Legend 3.2 V6 93r.
Podziały się światła stopu i nie mogę dotrzeć do przyczyny. Sprawdziłem miedzy innymi żarówki, bezpieczniki, wyłącznik przy pedale hamulca itd.
Po zmierzeniu napięcia na przewodach przy lampach wynika że nie ma napięcia +
czyli podejrzewam że jest gdzieś ukryty bezpiecznik lub przekaźnik?
Jeśli ktoś posiada lub był by w stanie zdobyć jakiś schemat żeby to odnaleźć to był bym wdzięczny...
Jeśli ktoś ma inne pomysły to z chęcią wysłucham
Z góry dzięki
Żyj tak, by po Twojej śmierci wszyscy się nudzili...
Odpowiedz
#2
rzuć okiem tu -> <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://honda-legend.pl/viewforum.php?f=34">viewforum.php?f=34</a><!-- l -->

powinieneś znaleśc manuala dla twojego auta.
[Obrazek: stopkam.jpg]
Odpowiedz
#3
ostatnio sprawdzaelm to samo u siostry Uśmiech 1 nie sprawdzaj okiem zarowek Język kup z 2 nowe i wsadz Język bo ze wyglada ze jest ok nie znaczy ze jest ok Uśmiech
Odpowiedz
#4
ps Język sorki nie doczytalem Język co do napiecia to jeszcze patent mialem z przednimi kierunkami Uśmiech to samo Uśmiech sproboj papierem sciernym przejechac w kloszach styki i wszedzie obetrzyj styki Uśmiech
Odpowiedz
#5
instalke sprawdzasz krok po kroku.

weź miernik i sprawdź przewodmość kabli od skrzynki z bezpiecznikami do tylnych lamp, potem probierką spójrz czy masz prąd przed skrzynką.
v6
Odpowiedz
#6
Tak tylko nie wiem od którego bezpiecznika wychodzi napięcie na światło stopu. Na tych opisach nie ma czegoś takiego jak break lamp/light czy coś w tym stylu... i tu cały problem. W kablach i na czujniku nie ma napięcia. a nie wiem gdzie jest źródło. Na menualach są tylko opisy lub rozrysy że taki bezpiecznik jest. A ja nie wiem który to.
Żyj tak, by po Twojej śmierci wszyscy się nudzili...
Odpowiedz
#7
ok, co masz w tej rozpisce - albo podaj mi stronę manuala.

musi być określone jaki to bezpiecznik.
v6
Odpowiedz
#8
owszem znalazłem jaki to ma byc bezpiecznik ale nie znalazłem gdzie się on znajduje... W puszcze pod maską i pod kierownicą sprawdziłem wszystkie i nic... zastanawia mnie to czy on moze się znajdować gdzieś indziej.

Korzystałem miedzy innymi z linków podanych wyżej
Żyj tak, by po Twojej śmierci wszyscy się nudzili...
Odpowiedz
#9
dałeś temu radę?

w manualu są rozpisane bezpieczniki, skrzynki oraz ich lokalizacja.
v6
Odpowiedz
#10
nie dałem... wciąż nie mam stopu.
Ostatnio jestem trochę zarobiony i mało mam czasu na dłubanie w garażu Smutny
Żyj tak, by po Twojej śmierci wszyscy się nudzili...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości