Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LPG 1 generacja, BLOS
#11
dobra, znaczy sie jeżdże dziadkowo. ale w mieście nic nie zmieni ze bede go bardziej dusił. dojade do czerwonego chwile szybciej i i tak bede stał.
Peter zadne prychania i żabkowania nie występują. smród gazu za autem? wole jechac za komś kto ma LPG niż Diesla. nienawidze smrodu diesla. Moim zdaniem lepiej mieć legenda na gazie niz astre 1,6 w benzynie, go gaz jest "fe".
Zrebie test... pojeźdze troche szybciej i zobacze jak zmienią sie wyniki spalania. Jedno tankowanie moge sie poświęcić na wyższe spalanie.
[Obrazek: stopkam.jpg]
Odpowiedz
#12
Filozofia z gatunku jajko czy kura. Szczęśliwy A przeciwnicy lpg z pewnością tankują Pb za zawrotną sumę 25 pln Szczęśliwy
Odpowiedz
#13
Zabkowanie i prychanie wystepowalo u mnie, nie twierdze, ze zachowuje sie tak kazda instalacja, to za pewne kwestia jakosci instalacji, regulacji itp. Jak dla mnie to bylo zbyt duzo bo ani to bezpieczne ani oszczedne ( gaz wlaczal sie na kilometr przed dojazdem do arbaitu, do poki nie nagrzal sie silnik, wiec jak dla mnie zadna oszczednosc przy cenie instalcji 3300 ).
A jak pisze Baltom takich sztywniakow co za 25 zeta tankuja benzyne , nie brakuje, szczegolnie w tjuningowanych "audio-turbo-diodowo-lexusowych" calibrach i betach Szczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości