Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nadkole przednie od accorda
#1
Czy rozni sie bardzo takie nadkole od tego w legendzie ?moze ktos wie, czy moze lepiej kupic ze starszej generacji legenda ? bo obecnie do ka9 nigdzie nie ma a musze jakos zabezpieczyc auto na zime. Moje nadkole odlecialo mi na autostradzie Uśmiech i teraz mam problem bo w aso kosztuje 300 czy 400 zl jak dobrze pamietam. Wiadomo ze nadkole bedzie troche inne ale na pewno da sie je jakos przymocowac.
Odpowiedz
#2
Kolego szukaj raczej z rozbiórek i angoli - będziesz miał taniej i dopasowane, z Acorda bez rzeźby nie pasuje.
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#3
Wlasnie o to chodzi ze szukalem i obecnie nigdzie nie ma, nawet nie znalazlem zadnej hondy na czesci, jest tylko nadkole na allegro z legend II.
Odpowiedz
#4
Nie każda część jest na allegro prezentowana, zobacz kto handluje gratami do Legenda i obdzwoń czy mają nadkola. Z tego co się oreinyuje (jeśli się myle to poprawcie) ale z przedlifta i z polifta są te same nadkola.
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#5
Lampy w KA9 polift są inne, więc pytanie czy w tamtym miejscu jeśli chodzi o nadkole nie będzie różnic.
Ale faktycznie warto podzwonić do szrotów specjalizujących się w japończykach. Czasem można zobaczyć w dziale samochody czy ktoś nie pisze "W całości lub na części"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości