Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konsola Centralna
#1
Czy ktoś byłby w stanie podac mi wymiary 1,2,3,4 zamieszczone na obrazku poniżej?

[Obrazek: ka9.GIF]
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#2
A nie możesz sobie zmierzyc? Oczko
Odpowiedz
#3
sądząc po tym czym ATOM się porusza jesteśmy(lub będziemy) świadkami przełomowego SWAP-a Uśmiech
v6
Odpowiedz
#4
...a to dopiero początek ... wizja jeszcze nie jest wyklarowana... pracuje nad nią...
Peter nie moge... mam przeciez przedlifta

To jak, któryś z kolegów mógłby zmierzyć i podać wymiary ?
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#5
miejsce na telewizor Uśmiech ?
Odpowiedz
#6
Moj legend jest z 97r i ta konsola wygląda nieco inaczej ale zmierzę swoją to ci dam wymiary.
Odpowiedz
#7
Kolego ManiacHST w 97 masz inną konsolę - całą w plastyku (taką samą jak ja) a mi chodzi o wymiary konsoli z pseudo drewnianej - poliftowej... taką jaką chce zamontować
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#8
(11-23-2012, 8:06 )K278 napisał(a): Kolego ManiacHST w 97 masz inną konsolę - całą w plastyku (taką samą jak ja) a mi chodzi o wymiary konsoli z pseudo drewnianej - poliftowej... taką jaką chce zamontować
Widzę chcesz zrobić to do czego i ja się przymierzam.
Odpowiedz
#9
Moje plany dalekosiężne obejmują kolumne kierownicy, konsolę centralną, komputer pokładowy z dotykowym ekranem (internet, GPS) ... i sam nie wiem co jeszcze
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#10
(11-23-2012, 18:13 )K278 napisał(a): Moje plany dalekosiężne obejmują kolumne kierownicy, konsolę centralną, komputer pokładowy z dotykowym ekranem (internet, GPS) ... i sam nie wiem co jeszcze
Aż takich to ja planów nie mam ja chce wstawić konsole z polifta z drewnianymi obwódkami , moim zdaniem ładniejsze. ale to co ty planujesz jest dość ciekawe i czekam z niecierpliwością na postępy w pracy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości