Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konsola Centralna
#31
A gdzie miejsce na reaktor? Oczko
Odpowiedz
#32
No więc aktualnie jestem na etapie doboru odpowiednich podzespołów, można niby kupić gotowca - co by było zdecydowanie prostsze i zdecydowanie tańsze ... ale nie o to chodzi Oczko
Komputer będzie w miejsce radia - które trafiło tam tymczasowo.
A gałeczka drewniana będzie - szukam już pasującej kolorystycznie.
Zastanawiam się też nad oryginalną drewnianą z legendy ale nie łatwo taką dorwać - zwykle nikt nie chce się z nią rozstawać.
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#33
masz szansę zostać top-postowcem na forum jak już zainstalujesz tego kompa ;-))))

tymczasem psoąłem Ci PW z gałeczką.

nie łątwiej wrzucić po prostu jakiś wypas 2 DIN z wyjściami na wszystko?
v6
Odpowiedz
#34
Łatwiej, ale ja chcę łindołsa
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#35
jeździć z Billem to perwersja Duży uśmiech
v6
Odpowiedz
#36
Powiedz ta konsola z KA9 po lifcie pasuje bez problemów do tej z przed liftu? Bo w sumie muszę coś z radiem zrobić, patrzyłem na te z CR-V niby wszystko pasuje i da się zrobić ale niestety nie pasuje kolorystycznie do reszty, a w drewienku (nawet plastikowym) wygląda to zacnie, a i miejsce na jakieś konkret radyjko się znajdzie.
Odpowiedz
#37
pod linkiem: http://honda-legend.pl/Temat-ka9-wyumian...ifta--1558 opisałem operację - właściwie lekki zabieg Oczko
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#38
Czyli w zasadzie pasuje bez problemu. Chyba się też zdecyduje na taki zabieg odmładzający.

Konsola zamówiona Uśmiech Aż 100zl z pełnym wyposażeniem bez zegarka będzie mnie kosztowała.
Odpowiedz
#39
No i się wkurzyłem, dzis przybył kurier z pilną paczką w postaci konsoli od poliftowego KA9 ale przed odbiorem postanowiłem zaglądnąć do paczki(tak było w umowie) Według sprzedawcy stan konsoli miał być idealny, a co dostałem, coś co przypominało skrajnie dowaloną konsole. Popękana, porysowana, aż szkoda gadać. Szukam drugiej jak ktoś ma to prosze o PW
Odpowiedz
#40
no cóż... 100 zł za konsolę w pełni uzbrojoną... chyba tym razem cena była adekwatna do jakości ... ale kolo powinien o tym uprzedzić - podaj skąd brałeś, aby było dla potobmnych od kogo nie brać.
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości