Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JDM-USDM-EDM różnice?
#1
Zastanawiam się, czy jest jakiś zewnętrzny detal, który umożliwia rozpoznanie wersji JDM-EDM? Z Acurą nie ma aż takiego problemu-mnogośc detali, kiedyś zabawię się w ich wyłapanie.

Wersje JDM w opcji posiadają el. otwieranie pokrywy bagażnika oraz LKAS-i po przycisku jestem w stanie jedynie dojść czy to RHD EDM czy JDM.

Znacie inne detale?
v6
Odpowiedz
#2
Inna ramka na tablice rejestracyjne? ;-)
Pozdrawiam,
Andrzej
Odpowiedz
#3
z reklamą autohandlu w japan? Niech jest, wydaje mi się, że znalazłem taki przypadek w UK, ale pech chce, że mało widać, jednego angola przygarnąłem, do kolejnego też się przekonam. Kusi mnie tez bagażnik i LKAS Duży uśmiech
v6
Odpowiedz
#4
LKAS to chyba nie taka prosta sprawa. Zresztą w Polsce, przy naszych słabo namalowanych pasach na drogach i tak by to nie działało dobrze.

Mnie zastanawiam natomiast od czego jest taka jedna, jedyna zaślepka, która znajduje się z lewej strony kierownicy, obok manipulatora ustawień lusterek. Od czego przycisk tam powinien być i w jakiej wersji?
Pozdrawiam,
Andrzej
Odpowiedz
#5
owszem, pewnie LKAS jest ten sam(o ile nie starszy wersją) w stosunku do Accordów CW.

Czujniki parkowania z przodu posiadasz?

Twoja odp: NIE.

no to właśnie do tego Oczko(tak myślę)
v6
Odpowiedz
#6
(11-23-2012, 9:19 )Legend95 napisał(a): owszem, pewnie LKAS jest ten sam(o ile nie starszy wersją) w stosunku do Accordów CW.

Czujniki parkowania z przodu posiadasz?

Twoja odp: NIE.

no to właśnie do tego Oczko(tak myślę)

Choć nie jestem pewien czy to nie jest grzanie przedniej szyby. Sprawdzę to w katalogu JDM.
Odpowiedz
#7
masz do KB katalogi JDM? Twoje zbiory są bardziej opasłe niż mogłem przypuszczać Uśmiech

myślę, że skoro w JDM jest jedynie podgrzewanie szyby to nie miałoby sensu robienie zaślepki na "coś" w wersji EDM. Jest też inna teoria: wersja PLDM-miejsce na pstryczek od eLPiGi Szczęśliwy
v6
Odpowiedz
#8
(11-23-2012, 21:09 )Legend95 napisał(a): Jest też inna teoria: wersja PLDM-miejsce na pstryczek od eLPiGi Szczęśliwy

Buahahaha! Dobre! Duży uśmiech

Ja też obstawiałem, że to od czujników parkowania. Muszę zapytać znajomego, który miał czujniki w KB1 i wszystko będzie jasne.

O grzaniu przedniej szyby nie miałem natomiast pojęcia. Fajna sprawa.
Chociaż osobiście wolałbym chyba podnoszenie klapy bagażnika. Jestem ciekaw czy da się to wykonać sensownym kosztem.
Pozdrawiam,
Andrzej
Odpowiedz
#9
Moge potwierdzić, że KB 2 JDM obok manipulatora lusterek posiada dwie zaślepki. Jedna pusta; druga - podgrzewanie przedniej szyby, dostępne w wersjach: LEGEND I LEGEND L LEGEND LEGEND EURO L.
Rodzi się zatem pytanie: czy ta sama specyfikacja wystepuję w KB 1?
Odpowiedz
#10
Witam w legend Europą kb1 nie było podgrzewanej przedniej szyby ;( a szkoda bo mogli odrazu wypuścić na Europę .

Bagażnik koszt 1500zl (bez robocizny) mowię o kosztach samego napędu z wiazka i sensorami ruchu , wiazka pasuje w 70% a 30 % trzeba dorobić ale działa dobry elektryk to ogarnie tak samo z noktowizorem niestety trzeba pol auta rozebrać z podłoga zeby wiązki przeprowadzić wiec odpuściłem temat . Mam taki noktowizor Gdyby ktoś chciał noktowizor pisać na Pw (wersja czarna )
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości