Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmieniarka do KA9 97r
#1
Czy orientuje się ktoś czy jest możliwość dostawienia zmieniarki CD do seryjnego kaseciaka z legenda? Jak tak to czy ktoś się orientuje jaka będzie pasowała?
Odpowiedz
#2
Jeśli ma guziczek z napisem CD to chyba tak...
Odpowiedz
#3
a nie masz zmieniarki w swoim modelu ?
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#4
ja mam, znaczy miałem bo mi na warsztacie wcisnęli magazynek złą stroną (!) i od tamtej pory mimo prób reanimacji odmówiła posłuszeństwa.
Odpowiedz
#5
(11-23-2012, 19:53 )kowal napisał(a): Jeśli ma guziczek z napisem CD to chyba tak...

(11-23-2012, 21:13 )K278 napisał(a): a nie masz zmieniarki w swoim modelu ?

Mam guziczek CD ale zmieniarki nigdzie nie znalazłem. Obecnie używam transmitera FM ale to tak niszczy muzykę że aż żal słuchać.
Odpowiedz
#6
(11-24-2012, 6:18 )ManiacHST napisał(a): Mam guziczek CD ale zmieniarki nigdzie nie znalazłem. Obecnie używam transmitera FM ale to tak niszczy muzykę że aż żal słuchać.

Czyli poprzednik ją zdematerializował .... a ja będę rozstawał się ze swoją za niedaleki czas ... chociaż Woodiech, jeśli będzie wciąż zainteresowany, będzie miał pierwszeństwo
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#7
(11-24-2012, 9:37 )K278 napisał(a): Czyli poprzednik ją zdematerializował .... a ja będę rozstawał się ze swoją za niedaleki czas ... chociaż Woodiech, jeśli będzie wciąż zainteresowany, będzie miał pierwszeństwo

owszem zainteresowany, powiedz jeszcze gdzie ona w ogóle powinna siedzieć?
Odpowiedz
#8
w bagażniku po lewej stronie, jak zdążę przed zmrokiem zrobie fotę... a jak nie zdążę to jutro
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości