Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lampa do acury, problem z ASO
#1
Ponarzekam trochę. Dzwoniłem dzisiaj do ASO Hondy i chciałem spytać w jakiej cenie jest lampa do Acury TL z 96 roku, poprosili mnie o podanie numeru nadwozia, podałem nr nadwozia. Powiedzieli, że nie znajdą mi tego i nie powiedzą ile kosztuje. To w takim razie jakbym chciał zamówić taką lampę to mi też ceny nie podadzą...?

A teraz bardziej moja prośba do kogoś kto ma jakiegoś znajomka w ASO Hondy i nie byłoby to problemem i mógłby mi się wypytać po ile ta lampa (prawy przód), albo chociaż co ja muszę zrobić żeby poznać cenę... W głowie mi się to nie mieści, żeby w ASO Hondy nie mogli mi podać ceny części.
Odpowiedz
#2
Do jakiejkolwiek Acury nikt Ci cen nie poda-nie jest to podyktowane złośliwością, problem tkwi w wersji oprogramowania EPC.

Twoją jedyną drogą jest:

http://www.oemacuraparts.com/

lub zakup EPC ze stanów.
v6
Odpowiedz
#3
Jak pytałem o uszczelki kolektora ssącego to właśnie po numerze VIN mi podał gość ceny, fakt, że trochę mu to zajęło, ale znalazł. Z filtrem do skrzyni też miał problem, ale uparłem się, że jest i że ma szukać i też w końcu znalazł.
Mi właśnie zupełnie nie chodzi o zakup, tylko o cenę w ASO, bo miałem stłuczkę parkingową i lada dzień przyjedzie rzeczoznawca i chcę mieć jakieś argumenty jak mi zaproponuje 200zł za lampę. A ktoś się orientuje może ile w ASO kosztują przednie lampy do innych Legendów? Jakiego rzędu to są kwoty? I jeszcze takie pytanie na marginesie... Samego odbłyśnika pewnie nie da się kupić? Bo klosz mam cały, tylko odbłyśnik pęknięty. A nie zamierzam wymieniać bo tylko w kierunkowskazie jest pęknięty Język

PS. @Legend95: Na tej stronce 381 dolców. Fajnie by było jakby mi tyle wypłacił ubezpieczyciel Oczko
Odpowiedz
#4
być może szukał wg silnika, generalnie jest problem jeśli masz Acurę.

Lampa nowa w US kosztuje ok 400 baksów do tego modelu.
v6
Odpowiedz
#5
"PS. @Legend95: Na tej stronce 381 dolców. Fajnie by było jakby mi tyle wypłacił ubezpieczyciel "

Na to bym nie liczył. Ze względu na wiek auta - liczą amortyzację. Biorą ceny z jakiegos eurotaxa czy czegoś takiego i wyliczają. Do lampy dolicz koszty shippinu i tax. Kosztowna zabawa.
Odpowiedz
#6
Peter, masz rację, nie wierzę w to, że tyle mi wypłacą, ale mam nadzieję, że chociaż dadzą jakieś sensowne pieniądze. Shippingu nie doliczam, bo pisałem już, że nie zamierzam tej lampy wymieniać, tylko chcę mieć jakieś argumenty w kwestii wysokości odszkodowania Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości