Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wahacze
#61
(02-01-2018, 19:31 )Radhinio napisał(a): TWitam,
Od kilku dni jeżdżę kb1 i zaczęły stukać dolne wahacze . Czy moge prosić o podanie jakiegoś konkretnego namiaru na regenerację wahaczy. Jestem z Wrocławia, słyszałem ze ktoś robił w Piekarach?
Zapraszam do działu powitań.
Odpowiedz
#62
(05-27-2015, 0:42 )wlodek napisał(a):
(05-26-2015, 23:39 )drago441 napisał(a): A nie łatwiej dorobić z poliuretanu? Niedługo u siebie będe dorabiał to zdam relacje.

Niewiele wiem na ten temat, ale to co przeczytałem raczej zniechęca: "Na niższych szczeblach motorsportu stosuje się już poliuretan lub teflon, ale i tu coś kosztem czegoś. Często charakterystyczne piszczenie czy skrzypienie rajdówki to właśnie efekt stosowania takich materiałów. Samochody z poliuretanem w zawieszeniu prowadzą się dużo bardziej precyzyjnie, ale też dużo mniej komfortowo. Każde drganie i najmniejsze nierówności czuć nieporównywalnie bardziej niż ze standardowymi elementami metalowo-gumowymi. "

hej witam, zdecydowalem sie zabrac glos w sprawie poliuretanow bo we wszystkich autach jakie mialem do tej pory mialem problemy z tulejakami metalowo-gumowymi do momentu zamiany na czerwone poliuretany. czerwone maja twardosc standardowego pakietu gumowego. nie pisze o zoltych bo to juz nie poliuretan tylko raczej plastik. czerwone szczerze polecam. co do skrzypienia . tak gadzam sie skrzypia na poczatku zanim sie uloza ale pomaga w tym wd40 . popsikasz zapominasz o temacie skrzypienia. co do producenta zawsze bralem od powerflexi te moge polecic z wlasnego doswiadczenia. wiem zabawa nie jest tania ale warto. sory za literowki pisze z niepolskojezycznej klawiatury Uśmiech
Odpowiedz
#63
(03-19-2016, 1:09 )dariusz2880 napisał(a): Mi cos tez puka ale nawet aso nie wie co to ??
Przy gwałtownym hamowaniu slychac stuk i przy gwałtownym gazie stuk
Na dodatek nie równa droga tez stuk ale tylko strona kierowcy ..
Wkurza mnie to

albo lozysko gorne amortyzatora albo niedokrecone sanki pod silnikiem. mialem taki przypadek w dodge pol auta rozkrecilem i nic a kiedy juz z sil opadlem przez przypadek  przy zakladaniu osolony silnika odkrylem ze sank popuszczone efakt przed byl jak przy zderzeniu titanica z gora lodowa przy mocnym ruszaniu i mocnym hamowaniu po dokreceniu jak reka odjal.pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości