Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#1
Chciałem się przywitać, jako że jestem nowy na forum. Za Legendem (tylko Coupe i tylko KA8) chodziłem już dłuższy czas i w końcu udało się...
Jestem posiadaczem 93 rocznika w automacie ...

PS. W grę wchodził jeszcze Accord Coupe 3,0... ale na razie jest Legend Uśmiech .
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#2
Witamy na forum!
v6
Odpowiedz
#3
Cześć. skąd jesteś ?
Odpowiedz
#4
powitać...
Odpowiedz
#5
Witaj. Dobrze wybrałeś.
Odpowiedz
#6
Hej!

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#7
witamy i mała prośba do wszystkich - podawajcie lokalizacje - jeśli nie dokładną to chociaż orientacyjną.
HLKA9'96 -> HLKA9'99
Odpowiedz
#8
Witam i pozdrawiam.
Odpowiedz
#9
(12-07-2012, 19:42 )K278 napisał(a): witamy i mała prośba do wszystkich - podawajcie lokalizacje - jeśli nie dokładną to chociaż orientacyjną.
Zachód Uśmiech , może być północny Oczko ...

PS. Legend coupe to przynajmniej pierwsza rejestracja była 93 rok, kupiony z Niemiec, z plusów - nie ma rdzy, lakier wydaje się być oryginał, z minusów - jeszcze nie wiem Uśmiech ...
Jak zrobię felgi i zrobi się trochę cieplej, to wrzucę jakieś fotki. Acha, samochód ten ma być używany tylko w lato Uśmiech . Na zimę to szkoda go tyrać, ale to moje prywatne zdanie. Gazu nie wrzucam, wszystko co nieoryginalne, a jest tego naprawdę niewiele, będę usuwał.
Na razie stoi na hondowskich stalówkach i wygląda jak koza Oczko ... ale MOJA koza.
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#10
Jak na razie nie zmieniłem nawet kół, powoli będę starał wyprowadzić Legenda na ludzi. Oto co kupiłem.

Pomiary grubości lakieru nie wykazały żadnych późniejszych lakierowań, czy wręcz szpachla Uśmiech .

Fotel i kierownica nie wykazują nadmiernego zużycia, jedyna "elektryka" która nie działa to podgrzewany fotel kierowcy, central nie zamyka jak używa się zamka od strony pasażera oraz nieszczęsny kluczyk jest nie naładowany.
Poza tym, działają nawet "podawaczki" pasów, co w innych sztukach które oglądałem często nie było w porządku...

[Obrazek: imgp7950a.jpg]

[Obrazek: imgp7951.jpg]

[Obrazek: imgp7953k.jpg]

[Obrazek: imgp7960.jpg]
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości