Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instalacja gazowa
#21
U mnie też na szczęście żadnej różnicy między benzyną a gazem. Pan gazownik mówił że Landi Renzo to dopiero słychać, że ho ho i że BRC cichsze. Ale terkotanie od strony kabiny jest na tyle wyraźne, że zastanawiam się czy po prostu wtryski nie są źle umieszczone, może klepią o osłonę sinika czy coś? Spróbuję ją zdemontować i zobaczyć jak to wygląda.
Odpowiedz
#22
No więc zdjecie oslony calkowicie rozwiazalo problem, instalacji nie slychac ani troche chocby nie wiem jak nasluchiwac, silnik tez nie chodzi zauwazalnie glosniej. Mam tylko nadzieje ze nie bedzie to powodowac problemów ze zbyt szybka utrata temperatury silnika.
Odpowiedz
#23
Z tym to raczej problemów nie będziesz miał. Ta osłonka jest bardziej do efektu wow, mam V6 pod machą, niż do zapewnienia optymalnej temperatury silnika. To 3.5l, rozgrzewa się szybko i ładnie trzyma temperaturę jeśli wszystko jest sprawne.
U siebie też nie mam tej osłonki, ale to przez niezbyt chlujnie zrobioną instalację lpg za czasów poprzedniego właściciela i ona po prostu nie pasuje bez wycinania. Mam ją w garażu, może kiedyś poprawię sobie instalację i wtedy osłonka wróci na swoje miejsce Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości