Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Felgi - 17
#11
OMG ale afera Oczko Zarówno w feldze AEZ jak i MAC otwór centrujący jest większy, wiadomo producent robi felgę pod największy znany i wystepujący na rynku rozmiar piasty. Jednakże piasta 70,1 jest na tyle nietypowa, że żaden producent pierścieni nie oferuje redukcji do takiej średnicy w standardzie, zatem kupując felgę nie dostaniecie w komplecie takiej redukcji, zazwyczaj dla Hondy jest to 64,1. Stąd konieczność dorabiania pierścieni.
Odpowiedz
#12
Nie no 16 to raczej nie ale te 17 chętnie bym zobaczył
a ogólnie 17 z tych accordów teraz pasują bez żadnych przeróbek do legend?
Odpowiedz
#13
ahaaa Uśmiech

to teraz wsjo Peter jasne. Taki pierścien musi być plastikowy czy może to być inny materiał?

tu masz 17 lexa na Legendzie

[Obrazek: 4939279160_0e2b00f08d_z.jpg]

Legend ma zmniejszoną piastę dopiero od 3 generacji i roku 99' (tez z dużymi lampami) i jej rozmiar to coś koło 64 właśnie.
v6
Odpowiedz
#14
Plastikowy pierścień też może być, ale wiadomo... z aluminium na trwałość nie wygra.
[Obrazek: avatarrear.jpg]
Odpowiedz
#15
Hm troche odkopie temat ale chciał bym już sprawę felg załatwić w miarę do końca tego tygodnia.
Takie pytanie czy taka felga: http://allegro.pl/r8-black-5x112-audi-a3...28355.html
ma w ogole prawo bytu w Legendzie sedan k7? Mowa też o ew przeróbkach.
Odpowiedz
#16
jak ma pasowac jak rozstaw śrub nie ten i centrujący też...
jak narazie felgi które sprawdzałem sprawdzalem - OEM od hond to żadna nie ma rozmiaru 70.1, przeważnie mniejsze , wiec trzeba toczyć ...
Odpowiedz
#17
Ale nie chodzi mi czy będą pasować tak, że wyciagam z kartonu i zakładam opone i na auto tylko czy po ew przeróbkach jak pierścien,dystanse lub toczenie (nie znam sie zielony jestem dla tego pytam) i czy wtedy była by możliwość ich wsadzenia Smutny
Odpowiedz
#18
gdyby mialy ten sam rozstaw otworów to tak , poniewaz jednak jest to inny rozstaw to nie da rady/nie ma sensu ! Zresztą, nie zawsze przeróbki się opłacają, nie warto też kupować NOWYCH felg za tak małe pieniądze bo jest to chiński badziew który nie nadaje sie na nasze drogi. Jak już musisz kupić 17 cali to zainwestuj w coś markowego lub OEM hondy np od innych modeli. Przynajmniej nie pokrzywisz felgi na pierwszym dole i większa szansa że dokupisz pojedyńczą sztukę w razie konieczności. W miniony weekend wpadłem w dziurę (kto drogi skraca...) i przebilo/rozcielo mi oponę. Felga cała i zdrowa - oczywiście oryg. Honda Legend 16".
Odpowiedz
#19
Dobrze pisze moran.
Po pierwsze prawidłowy rozstaw a po drugie nie badziew. a zresztą jakieś używane OEM dostaniesz taniej i zainwestuj raczej w renowację takowych.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości