Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skrzynia biegów swap z automatu na manual
#1
Nie za bardzo mam pojecie jak to jest w Legend ,wiem że w cifach to jest P&P w silnikach tych samych serii (bynajmniej seria D) ,ale pytanie jeśli kupię np: KA9 w automacie to jest szansa załozyć skrzynie manualną z innego modelu (np Accord z silnikiem C35) czy ma ktoś wiedzę? Spędziłem już mnóstwo czasu pod różnymi Hondami i zmieniałem skrzynie miejscami z automatu na manual wraz z przerobieniem kompa z ODB2a na "reformowalne" ODB1 by wyłączyć jej czujniki. Czy ktos już to robił w Legend_
Odpowiedz
#2
(08-06-2012, 5:53 )Muzyk-Grzes napisał(a): jeśli kupię np: KA9 w automacie to jest szansa załozyć skrzynie manualną z innego modelu (np Accord z silnikiem C35)

W accordach nie były montowane silniki serii C, tylko w legend, TL, RL i NSX. Z tego co wiem to bardzo ciężka sprawa, widziałam kiedyś artykuł gdzie z TL zamontowano manualną skrzynię to accorda coupe, ale do tego doszły nowe wiązki, komputer, poduszki mocowań, itd. a na końcu spięcie tego wszystkiego w całość i strojenie. Ogólnie finansowo sprawa nieopłacalna, ale przecież każdy robi co chceCwaniak
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości