Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam.
#1
Zawitałem na forum Legenda najpierw jako czytator.

Honda u nas w rodzinie przewija sie od dawna, poczynając od Accorda IV gen, przez Civica VTi, aż po S2ooo. Zawsze szukany był model produkowany w Japonii, kupowany na lata po to by jeździć i trwać. Dbane, serwisowane i chętnie naprawiane we własnym zakresie. Sprawiają wciąż frajdę swoim stanem, byciem i możliwościami.

Do grona japońskich klasyków gatunku dołączył Legend, fakt, pod amerykańskimi insygniami Acury. Spełniłem swoje kolejne marzenie już pod kątem kolekcji aut klasycznych, które pasują mi najbardziej. Niestety, zimą i na codzienne wyjazdy szkoda ich na nasze szosy i drogi, służą wiernie na zlotach i rajdach pojazdów zabytkowych. Lub na niedzielne przejażdżki.

Mam nadzieję że mogę opisać swoją Legend w odpowiednim dziale?
Acura Legend 1995 32oo cc
Honda Accord 1991 2ooo cc
Polski Fiat 125p 1968 13oo cc
Opel Olympia-Rekord B 1966 17oo cc
Cadillac series62 1954 54oo cc

Odpowiedz
#2
Cześć!

KajTan, mamy bardzo podobne moto CV i podejście do kolekcji japońskich Hond.
Moje też zimą urlopują się w garażowym car SPA.

Opisuj swoją Acurę. To równiez KA7?

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#3
Witaj. Gratuluję zakupu. Którą lub którymi Hondami jeździsz na zlot pojazdów zabytkowych?
Odpowiedz
#4
(12-15-2012, 7:02 )matti5d napisał(a): Cześć!

KajTan, mamy bardzo podobne moto CV i podejście do kolekcji japońskich Hond.
Moje też zimą urlopują się w garażowym car SPA.

Opisuj swoją Acurę. To równiez KA7?

Tak, to również KA7 GS w kolorze biała perła. Wciąż mnie zadziwia japoński pomyślunek inżynierów...

(12-15-2012, 8:07 )jarolissimus napisał(a): Witaj. Gratuluję zakupu. Którą lub którymi Hondami jeździsz na zlot pojazdów zabytkowych?

Jeśli jest to akurat rajd, w którym sędziuję lub o zgrozo jestem komandorem, to śmigało się Accordem, a raz jako uczestnik S2ooo. Wytrzęsło nas okropelnie - bo trasa prowadziła po mocno, mocno dziurawych szosach.
Mam niecny plan zarejestrować Accorda na żółte blachy, mimo że ma dopiero 21 lat, a nie 25. Jest tego wart - model kupiony jako nowy w Polsce i sprowadzony przez Polmozbyt, bo salonów Hondy jeszcze nie było. Nigdy nie miał wypadku stąd Jego świetny stan.
Acura Legend 1995 32oo cc
Honda Accord 1991 2ooo cc
Polski Fiat 125p 1968 13oo cc
Opel Olympia-Rekord B 1966 17oo cc
Cadillac series62 1954 54oo cc

Odpowiedz
#5
Czy Twój to ten, co był na czarnych tablicach z okolic Białegostoku?

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#6
(12-15-2012, 8:49 )matti5d napisał(a): Czy Twój to ten, co był na czarnych tablicach z okolic Białegostoku?

To ten, czy to gorzej?
Spodobało mi się to, że ma czarne blachy i że jest od pierwszego właściciela. Troszeczkę zaniedbany wewnątrz, kilka rzeczy do wymiany z eksploatacyjnych tematów. Mam nadzieję jutro za dnia strzelić kilka fotek i wrzucić opis wyprawy i samej Acury.
Acura Legend 1995 32oo cc
Honda Accord 1991 2ooo cc
Polski Fiat 125p 1968 13oo cc
Opel Olympia-Rekord B 1966 17oo cc
Cadillac series62 1954 54oo cc

Odpowiedz
#7
Nie, na pewno nie gorzej. Zdjęcia z ogłoszenia nie były zachęcające, ale od początku uważałem że ma potencjał. A że był daleko...

Dobrze, że kupił go ktoś świadomy tematu. Opisuj wyprawę i dokumentuj zdjęciami - nie mogę się doczekać.

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#8
Witamy na forum!

kolega skąd?
v6
Odpowiedz
#9
Witam i pozdrawiam.
Odpowiedz
#10
Witam...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości