Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cieknie z miski olejowej
#21
jesli chcesz sie przejechac to zapraszam do checker-a
specjalista nr 1 od legenda Oczko
Odpowiedz
#22
Popiram slowo kolegi. checker jest na forum napisz mu pwOczko
Odpowiedz
#23
(02-23-2014, 20:37 )hellmans napisał(a): Popiram slowo kolegi. checker jest na forum napisz mu pwOczko

Dzwonilem juz do chackera troche porozmawialismy i za jakies 3tyg. Pojade musze sobie gdzies nocleg znalezc nie daleko chackera miejscowosci. Oczko dzieki za namiar pozdrawiam
Odpowiedz
#24
Ja o tym warsztacie w Legionowie wyczytałem tu na forum.Polecało go paru forumowiczów-ale jeszcze nie orientowałem się w cenach.
Honda Legend KA9 98r
Odpowiedz
#25
w centrum masz kilka hosteli za frytke np fusionhostel.pl
Odpowiedz
#26
Wyciekalo mi co raz wiecej oleju i zdecydowalem sie na warsztat w Otwocku Spinelli-Auto zajmuja sie tylko japonczykami. Zaprowadzilem im auto powiedzialem co jest i wyciagneli skrzynie powymieniali uszczelniacze. Tydzien po naprawie nic nie kapie wiec moge napisac ze prace wykonali dobrze. Warsztat czysty przejecie auta szybko sprawnie i szef/kierownik komunikatywny o wszystki informuje co zrobili. Naprawa trwala trzy dni ale jeden dzien czekali na jeden z uszczelniaczy zeby serwis sprowadzil. Koszt naprawy robcizna 450 plus uszczelniacze walu, miski/dyfra jakos tak mam napisane i rok gwarancji. Na chwile obecna moge polecic.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości