Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cieknie z miski olejowej
#11
mi za wymianę uszczelniacza krzyczeli 400-500 zł
sam uszczelniacz z tego co pamiętam to jakieś 80 zł w Hondzie
Odpowiedz
#12
(01-23-2013, 21:00 )limak33 napisał(a):
(01-05-2013, 9:16 )zuczek09 napisał(a): Mówię sprawdź czy Ci nie cieknie z pod uszczelniacza koła pasowego bo jak z niego Cieknie to tak wygląda też tak jak by z pod miski ciekło. A wymiana uszczelniacza to z 2 godziny roboty i koszty dużooo mniejsze.
mi prawdopodobnie cieknie (co prawda mało cieknie) z tego miejsca co opisujesz. ale na wiosnę zbieram się za wymianę uszczelniacz już mam. jaki miej więcej może być koszt takiej wymiany? bo już słyszałem 3tys. i 1500zł.
pisałem PW ale wyskoczył komunikat że użytkownik ma za wiele wiadomości czy coś w tym stylu. pozdrawiam

Ja osobiście jak bym miał to robić komuś,mniej jak 500zł bym nie wziął. A koszt uszczelniacza to ok 60zł tubka.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#13
Powiem tak , za wymianę uszczelniacza w swoim warsztacie bym wziął około 100-200zł a za wymianę uszczelki pod miską olejową nawet po znajomości powiedział bym od 800-1000zł. W zwykłym warsztacie u przysłowiowego pana Mietka ceny oscylują od 1200zł nawet do 2000zł o ile się w ogóle podejmie no chyba że nie wie co go czeka i z czym to się wiąże. Z miską jest ten problem że trzeba skrzynie cofać , dostęp jest masakryczny wiele kluczy tz 3 albo 4 trzeba specjalnie poświęcić i grzać żeby je odpowiednio wygiąć. Szczerze jak by mi ktoś to zrobił za 600zł to bym się nawet nie zastanawiał a tak jak mówiłem już komuś że na spokojnie po około 6-8 godzin dziennie przez 4 dni to rozkręcałem i 3 dni skręcałem. Później były problemy z maglownicą, bo ją źle zregenerowali i kilka innych komplikacji.
Odpowiedz
#14
(02-02-2013, 5:23 )zuczek09 napisał(a): Powiem tak , za wymianę uszczelniacza w swoim warsztacie bym wziął około 100-200zł a za wymianę uszczelki pod miską olejową nawet po znajomości powiedział bym od 800-1000zł. W zwykłym warsztacie u przysłowiowego pana Mietka ceny oscylują od 1200zł nawet do 2000zł o ile się w ogóle podejmie no chyba że nie wie co go czeka i z czym to się wiąże. Z miską jest ten problem że trzeba skrzynie cofać , dostęp jest masakryczny wiele kluczy tz 3 albo 4 trzeba specjalnie poświęcić i grzać żeby je odpowiednio wygiąć. Szczerze jak by mi ktoś to zrobił za 600zł to bym się nawet nie zastanawiał a tak jak mówiłem już komuś że na spokojnie po około 6-8 godzin dziennie przez 4 dni to rozkręcałem i 3 dni skręcałem. Później były problemy z maglownicą, bo ją źle zregenerowali i kilka innych komplikacji.

W sumie masz racje, obcej osobie bez 1000zl bym nie zrobił w sumie zajęło mi w moim 2 dni po ok 8-10 godz. Chociaż teraz zastanowiłbym się czy nie wyciągnąć całego silnika ze skrzynią, bo chyba szybciej i wygodniej by było.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#15
Ja przeczekałem mrozy i stwierdzam brak wycieku...czyli jednak pod wpływem niskiej temperatury gdzieś delikatnie puszczało.Ale sygnał ostrzegawczy jest.Oby do wiosny ;]
Odpowiedz
#16
Już kilka lat temu doszedłem do wniosku ,że naprawy modułowe są wygodniejsze i szybsze.
PROSTE SĄ DLA SZYBKICH SAMOCHODÓW A ZAKRĘTY DLA SZYBKICH KIEROWCÓW
JA KUDŁATY DURNOWATY REPERUJE STARE GRATYSzczęśliwy
Odpowiedz
#17
Mam pytanie. Czy ktoś z forum by się podjął lub ma kogoś kto już dokonywał wymiany uszczelniacza? Plamki pod komorą silnika coraz to większe i nie ukrywam że mnie to zawstydza jak odjeżdżam z miejsca parkingowego. Piszcie na PW. co jest potrzebne do wymiany koszta plus-minus oraz miejscowość dobrze żeby było to mazowieckie ale i dalej na wycieczkę też się przejadę. dziękuję pozdrawiam
Odpowiedz
#18
Ja z tym małym problemem poczekam do wymiany paska rozrządu.W sumie u mnie tragedii wielkiej nie ma.Czytałem o warsztacie specjalizującym się w Hondach w Legionowie i chyba tam będę się decydował.
Honda Legend KA9 98r
Odpowiedz
#19
(02-23-2014, 6:55 )Karolkovy napisał(a): Ja z tym małym problemem poczekam do wymiany paska rozrządu.W sumie u mnie tragedii wielkiej nie ma.Czytałem o warsztacie specjalizującym się w Hondach w Legionowie i chyba tam będę się decydował.
Mozesz mi podac adres tego warsztatu to podjade do nich. Gdzie czytales o tym warsztacie?

(02-23-2014, 6:55 )Karolkovy napisał(a): Ja z tym małym problemem poczekam do wymiany paska rozrządu.W sumie u mnie tragedii wielkiej nie ma.Czytałem o warsztacie specjalizującym się w Hondach w Legionowie i chyba tam będę się decydował.
Mozesz mi podac adres tego warsztatu to podjade do nich. Gdzie czytales o tym warsztacie?
Odpowiedz
#20
To widze że nie tylko ja jestem sam z tym problememUśmiech mi w hondzie powiedzieli że 4000 tyś zł z robotaUśmiech dziękuje do widzeniaJęzyk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości