Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
esp=vsa
#1
witam

po zakupie zastanawiam sie czy legendy ka9 byly wyposazane w kontrole trakcji i abs to napewno ale czy posiadały tez esp czyli vsa <oznaczenie hondy>
nie wiem jak to sprawdzic i czy wszyzstkie szły z jednakowym wyposażeniem czy mozliwa byla konfiguracja,pomijjaac kolor nadwozia i tapicerki
dziekuje z gory za info
Odpowiedz
#2
Nie dam sobie ręki uciąć, ale wydaje mi się, że jak odpalam auto to na chwilę w prawym górnym rogu zapala się żółta kontrolka VSA.
Poza tym w instrukcji znalazłem, że żółty trójkąt który zapala się w momencie poślizgu to jest działanie VSA.
Odpowiedz
#3
Na śliskim mruga TCS .
Odpowiedz
#4
W instrukcji napisali, że mrugający trójkąt oznacza VSA Uśmiech
Odpowiedz
#5
panowie a Wy macie tylko kontrole trakcji czy rowniez vsa?
Odpowiedz
#6
Powinno pomóc. Kontroli stabilizacji pojazdu ni ma.
A ten trójkącik w prawym górnym rogu to kontrolka zapiętych pasów.

[Obrazek: 57b05bc9288f8ac6m.jpg]
[Obrazek: 7ab114984b9083f8m.jpg]
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#7
troszke zaskoczony jestem jednak to najwyzszy model hondy kosztował prawie 200tys jako nowe auto ale fakt rok 2000 moze esp nie bylo jeszcze takim "standartem"
aczkolwiek szkoda
Odpowiedz
#8
To VSA mi spokoju nie daje, jak nie zapomnę to jutro to sprawdzę, bo dałbym sobie rękę uciąć, że u mnie taka kontrolka się pojawia przy odpalaniu. No ale może teraz bym nie miał ręki Język
ManiacHST, to co zeskanowałeś to są zdaje się zegary z wersji 2004, bo np. w starszych poliftach nie było kontrolki od pasów i układ samych lampek jest inny. Np. lampka tempomatu u mnie jest po prawej stronie przy oznaczeniach biegów (rocznik 2000).
Odpowiedz
#9
(01-12-2013, 12:55 )cactus napisał(a): ... Np. lampka tempomatu u mnie jest po prawej stronie przy oznaczeniach biegów (rocznik 2000).

A u mnie jest nad ilością przejechanych kilometrów. Rocznik 1999 Układ zegarów jest chyba taki jak na załączanym skanie.
Odpowiedz
#10
Po prawej stronie masz zegary od polifta a po lewej od przedlifta. Różnica jest znikoma nowsze mają kontrolkę informujacąo przeglądzie serwisowym, oraz w zależności od wyposażenia kontrolka zapiętych pasów. Reszta jest taka sama.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości