Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
esp=vsa
#11
sprawdziłem w allegro wszsytkie ka9 i wyszlo z moich obserwacji ze vsa wystepowało po 2000r
jak wroce do pl to podjade do serwisu i zapytam poporstu o vsa i w salonie jakie były pakiety wyposazenia,to nie az tak stare auto napewno beda pamietac..
Odpowiedz
#12
ManiacHST, ja nie mówie o polift/przedlift, tylko o jeszcze drobnym lifcie polifta Uśmiech tam gdzie już np. zegary podświetlane były na inny kolor.

Jeśli chodzi o VSA, to mój egzemplarz jest w niego wyposażony. Byłem dzisiaj w garażu sprawdzić i jak odpalam to po prawej stronie u góry zapala się na chwilę żółta kontrolka z napisem VSA.
Odpowiedz
#13
(01-13-2013, 7:13 )cactus napisał(a): ManiacHST, ja nie mówie o polift/przedlift, tylko o jeszcze drobnym lifcie polifta Uśmiech tam gdzie już np. zegary podświetlane były na inny kolor.

Jeśli chodzi o VSA, to mój egzemplarz jest w niego wyposażony. Byłem dzisiaj w garażu sprawdzić i jak odpalam to po prawej stronie u góry zapala się na chwilę żółta kontrolka z napisem VSA.

Pewnie tak było. Tak zerkam na allegro i faktycznie VSA były po 2000r. Widocznie mój manual nie pisze o wszystkim.
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości