Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olej mrygo a pomysłów brak.
#11
Jeśli jest możliwość zdjęcia przezroczystej obudowy z zegarów polecam taśmę izolacyjną.
Nie ingerowałem w zegary w hondzie, ale w bmw tym sposobem gasi się co drażni.
Odpowiedz
#12
u mnie poprzedni właściciel przerobił zegary w sposób taki, że połączył ścieżki 2 kabelkami ABS-Olej ponieważ uszkodzony jest czujnik i kontrolka ABS gaśnie z olejem
Odpowiedz
#13
ja bym wywiercił dziurkę i przewiercił żarówkę , mniej pierniczenia Uśmiech
Odpowiedz
#14
(04-05-2013, 9:18 )moran napisał(a): ja bym wywiercił dziurkę i przewiercił żarówkę , mniej pierniczenia Uśmiech
a jak pójdzie zwarcie i zrobi się choinka? Uśmiech
Odpowiedz
#15
(04-05-2013, 5:49 )bigul napisał(a): A czy jest taka możliwość, żeby wywalić jakiś bezpiecznik i to mryganie ustanie? Bo szczerze mówiąc teraz ta lampka też jest bezużyteczna skoro cały czas mryga a jest to denerwujące.
A przyczyna musi być jakaś strasznie upierdliwa ponieważ czujniki wymieniłem, ciśnienie jest, olej też, z filtrem wszystko ok.
moj Swapowca tez mial ten problem przy swapie silnik wlozony pali chodzi jak zegarek klawiatura cicha a olej mrygo : brak masy na silniku chyba byla przyczyna
(04-05-2013, 6:11 )kowal napisał(a): Jeśli jest możliwość zdjęcia przezroczystej obudowy z zegarów polecam taśmę izolacyjną.
Nie ingerowałem w zegary w hondzie, ale w bmw tym sposobem gasi się co drażni.
taaaa , kupiłem kiedyś klientowi mercedesa a unas sa naklejki ograniczenia indeksu prędkości na opony jeżeli jest mniejszy index na oponie i dowodzie , i taka okrągłą naklejeczke nakleili na wysokości kontrolki AirBag nie bylo widać ze świeci Oczko , i nie wiedziałem o tym a nawet nie podejrzewałem ze w kilkuletnim aucie bezwypadkowym może byc AirbaD Oczko , na szczęście byly to wada kostki pod siedzeniem pasażera wiec klient podarował mi szkodę a byle nastawiony wysoko ehhh te Myki z naklejkami
Odpowiedz
#16
Ja rozumiem, że mrugająca rzekomo bezpodstawnie kontrolka może denerwować, ale jak czytam o przewiercaniu żarówki, łączeniu kabli w zegarach, to włos się na głowie jeży :/ i kupuj tu potem używane auto... Pół biedy, jeśli poprzedni właściciel poinformuje, wiadomo na co trzeba uważać. Gorzej jeśli będziesz jeździć w nieświadomości z padniętym podzespołem. Takie rzeczy lubią się mścić w najmniej odpowiednim momencie..
Odpowiedz
#17
(04-06-2013, 5:01 )Krzysztov napisał(a): Ja rozumiem, że mrugająca rzekomo bezpodstawnie kontrolka może denerwować, ale jak czytam o przewiercaniu żarówki, łączeniu kabli w zegarach, to włos się na głowie jeży :/ i kupuj tu potem używane auto... Pół biedy, jeśli poprzedni właściciel poinformuje, wiadomo na co trzeba uważać. Gorzej jeśli będziesz jeździć w nieświadomości z padniętym podzespołem. Takie rzeczy lubią się mścić w najmniej odpowiednim momencie..

dokładnie tak. ja jakoś przez przypadek zobaczyłem tą wadę ale przynajmniej już wiem czemu nie działa abs i kontrolka nie świeci bez przerwy Uśmiech
Odpowiedz
#18
Tylko, że w moim przypadku to jest jakaś wada elektryki lub coś w ten deseń (uszkodzony przewód) nie wiem. Ale na pewno ta kontrolka nie informuje mnie o jakimś problemie z olejem, ponieważ wszystko zostało sprawdzone i działa, a kontrolka upierdliwie mryga od 2lat, stąd też pytanie czy jest takie rozwiązanie jak np wyciągnięcie bezpiecznika i to ustaje ale jak nie ma to trudno. Raczej głębiej ingerować nie będę, żeby sie tego pozbyć.

Pozostaje posiedzieć w ciepłe wieczory i się pobawić w detektywa
Odpowiedz
#19
(04-05-2013, 9:18 )moran napisał(a): ja bym wywiercił dziurkę i przewiercił żarówkę , mniej pierniczenia Uśmiech

A ja bym się nie pierdzielił i po prostu wyją żarówkę.

bigul A mierzył ci ktoś w ogóle ciśnienie oleju?
Jak nazywa się auto dla Roma?


Roomster Uśmiech
Odpowiedz
#20
Tak, już wcześniej pisałem, że wszystkie problemy, które mogły by być z olejem, które zmuszały by kontrolke do mrygania zostały sprawdzone. Ciśnienie, szczelnośc, czujniki, dokręcenie filtra itp.
Dla mnie jest to ewidentnie problem z elektryka na kablach, coś jest nie dociśnięte,naderwane, tak czy siak jakaś pierdoła bo jeżdże tak dwa lata i wszystko jest ok oprócz denerwującej kontrolki i gradu pytań od pasażerów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości