Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja Legend coupe KA8
#1
Rocznik 93, kupiona w Niemczech, 210 Tkm, był swieży przegląd niemiecki (czyli nie jakiś odpad z rynku, bo nie dostał dalszego), środek dość ładny- nie odrzuca człowieka przy wsiadaniu nawet przed czyszczeniem, nie ma rdzy, zawieszenie bez luzów, felgi oryginalne alusy 15" i zimowe stalówki. Jedyny punkt zaczepienia - tylny tłumik był już delikatnie podspawywany do ostatniego przeglądu. Silnik suchy, bez wycieków, elektrycznie działa wszystko, za wyjątkiem ogrzewania fotela kierowcy i ładowania kluczyka. Na razie stoi w garażu pod przewiewną plandeką, zrobi się cieplej i zniknie z dróg sól, to zacznę działać w temacie.
Lepsze foty pewnie latem.

[Obrazek: imgp7950q.jpg]

[Obrazek: imgp7955z.jpg]

[Obrazek: imgp7957.jpg]

[Obrazek: imgp7959.jpg]

[Obrazek: imgp7964.jpg]
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#2
Miodzio. Oryginalne tylne nadkola prezentują się pięknie. Oby jak najdłużej Oczko
Odpowiedz
#3
No przed wstawieniem do garażu na zimę, mycie podwozia plus ze 20 dyszki na bezdotykowej i "lancowanie" podwozia oraz nadkoli od środka do znudzenia Uśmiech . Mam nadzieję, że to coś da... Do tej pory jeździła czasami zimą o czym świadczą zimowe kapcie, ale u mnie już takich jazd zimowych nie będzie Uśmiech . Zimówki pewnie sprzedam, bo nie będą mi nawet potrzebne.
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#4
Wygląda nieźle. Widzę że szykujesz jej podobny tryb użytkowania, jaki ma mój Legend. Powodzenia i dbania!

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#5
Bardzo ładna sztuka. Identyczna jak moja Uśmiech A z komory silnika można jeść Uśmiech
Odpowiedz
#6
Silnik daaawno nie myty, widać w zagłębieniach warstwę brudu i kurzu, jeść to będzie można dopiero po pełnym programie "odnowy" Oczko , profesjonalna polerka z zewnątrz i wewnątrz też będzie Oczko . Czeka mnie jeszcze wymiana filtrów paliwa i powietrza, olej silnikowy z filtrem już wymieniony na 0W30, skrzyni z filtrem na wiosnę, lakierowanie "na świeżo" alusów Hondy, parę pierdół i to wszystko...
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#7
jaki to ma kola bo strasznie wysoko stoi ?
nie będę się wywyższał ale chyba jaśniejsze kolory dodają gabarytów zewnętrznie ? ,
nie było czasem kolek 17" w opcji ? Oczko
Odpowiedz
#8
Pełny stock i tak trzymaj! IMO: nie glebować, nie dokładać super stacji audio CD itp.,nie ładować 18 calowych felg i super stożków do LPG Oczko Auto w takim właśnie stanie nabiera wartości; nie tylko sentymentalnejUśmiech
Odpowiedz
#9
Peter masz pełną rację Uśmiech . Jedynie co zamierzam zrobić ponad stock, to dodać felgi z wersji poliftowej, czyli 15" zamienić na 16". I może białe kierunki boczne. To wszystko.

PS. Elvis, nie było, z tego co wiem, były 15" alufelgi. Nic więcej. Czy wysoko stoi? Amorki i sprężyny oryginalne, nie było widać, że ktoś coś "udoskanalał" Oczko ... Zresztą szukałem w miarę nieprzerobionej sztuki, jak Peter już napisał, coraz trudniej takie znaleźć...
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#10
wsumie moze masz racje ze seria tak ma , fajny środek Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości