Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja Legend coupe KA8
#11
aż się prosi o glebę i kołoCwaniak
Odpowiedz
#12
(01-22-2013, 5:17 )Peter napisał(a): nie glebować,

(01-23-2013, 6:28 )kryniol napisał(a): aż się prosi o glebę i kołoCwaniak

Duży uśmiech
Odpowiedz
#13
Nie psuć ładnej serii Uśmiech

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#14
a na polepszenie humoru wyjąć katalizator
Odpowiedz
#15
Następny właściciel będzie sobie mógł glebować, zakładać lepsze koła, wycinać katalizator i co tam jeszcze wpadnie mu do głowy Duży uśmiech . Ja zostawiam sobie serię, bo mi ona najbardziej odpowiada.
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#16
Napisałem o WYJĘCIU katalizatora i uzupełnieniu go przelotem (zakładając że ma się mocowania od zużytego kat.) jako najbardziej bezinwazyjnym "tuningu", zapewniającym maksymalnie dużo radości jak najniższym kosztem. Akustyka znaczne lepsza (w mieście).
Odpowiedz
#17
Spoko Uśmiech , mi akurat ~20- letni, "wyżyłowany" samochód nie jest potrzebny. Kupiłem go z innym zamysłem, bo czy będzie miał nawet 20 KM więcej czy mniej, wogóle nie gra to roli Uśmiech . Dla mnie ważny jest stan, a nie polepszanie osiągów. Te, które są wystarczą Uśmiech .

PS. Wiem, że to jest raczej niepopularne podejście i na wielu forach nie natrafia ono na akceptację. Ale ja już tak mam Uśmiech .


Tym samym chciałbym zakończyć dyskusje o możliwej "glebie", szerokich alufelgach i innych "tuningach" - ja dążę najczęściej do zachowania serii, zwłaszcza w starszych modelach.
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#18
To jest bardzo dobre podejscie. Moje 3 Hondy nie widziały żadnych tuningów i jestem z tego faktu bardzo zadowolony, bo 20 letnich Hond utrzymanych w fabrycznym stanie jest naprawde jak na lekarstwo. A to procentuje...

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#19
Ja też założyłem katalizator, ale na prawdę po powrotach z trasy czasem mi brakuje jego braku Uśmiech
Jeśli chodzi o moc, to nie wiem jak w cyfrach ale zauważyłem szybsze wkręcanie się na obroty i skrócone reakcje skrzyni przy redukcjach. Faktycznie stock jest jak najbardziej ok, ale mając pozakupowo brak katalizatora pozostała mi jako-taka skala porównawcza.
Odpowiedz
#20
Doktorze, w całości Cię popieram Uśmiech Stan fabryczny to podstawa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości