Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja Legend coupe KA8
#21
(01-23-2013, 7:58 )Elvis napisał(a):
(01-22-2013, 5:17 )Peter napisał(a): nie glebować,

(01-23-2013, 6:28 )kryniol napisał(a): aż się prosi o glebę i kołoCwaniak

Duży uśmiech

Demokracja Elvis a co!!! Uśmiech
Odpowiedz
#22
(01-24-2013, 3:12 )Peter napisał(a): Demokracja Elvis a co!!! Uśmiech

taaa, jak sie tak dzisiaj na swojego KA8 napatrzyłem to doszedłem do wniosku bardzo mu zawiecha do charakteru pasuje , zresztą dwa drzwi to nie Offroad O matko
Odpowiedz
#23
OEM rulez Uśmiech . Mi to nie przeszkadza Uśmiech . A fani "stożków" oraz bajek typu "fast and fourious" niech też mają zabawę w swoich furkach Oczko .
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#24
Mi udało się kupić drugiego, kompletnego Legenda Coupe, niestety w manualu i dużo gorszej kondycji, na części Uśmiech . Na razie daję z niego do odnowy oryginalne felgi 16" (i to 5 sztuk!), ma też oryginalne radio, dołożę do mojej hondowskie przedłużenia tylnych błotników, które ma (bo chlapaczami trudno to nazwać) no i zmieniarkę CD... A resztę? Nie wiem, może sprzedam, może sobie zostawię "na zaś" Oczko ...

[Obrazek: dsc05235z.jpg]

[Obrazek: dsc05244gi.jpg]

[Obrazek: dsc05247p.jpg]
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#25
Ładny, czy mocowanie aku na zbyciu? Mam brak Smutny mocuję na trytki
Odpowiedz
#26
Nie, nie, na zbyciu nie jest nic Uśmiech . Nie zamierzam rozwalać tego samochodu na części, bo nie mam ku temu możliwości.

PS. Ja wiem czy ładny? Rdza go żre niemiłosiernie... Pod maską ładny, elektrycznie wszystko funkcjonuje, ale ogólnie gorszy od posiadanego... Po "częściowym" lifcie, airbag pasażera ma, felgi też, ale pod maską taki sam jak modele z 92 roku...

Ciekawe czy zużycie będzie na manualu mniejsze niż na automacie Oczko ...

No nic, szukam dalej Uśmiech ...
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#27
A szkoda...
Airbag pasażera wygląda niefajnie (moje zdanie)
Zużycie pewnie mniejsze, lecz na pewno nie obuwia Oczko
Odpowiedz
#28
Wydaje się być ładna, może warto być dać jej drugie życie Uśmiech
Odpowiedz
#29
Pewnie że warto ja jeszcze uratować Uśmiech
Odpowiedz
#30
Ta Coupe stoi w Wawie już na stalówkach, zrobiłem nią ponad 1000 km, ale niestety nie mam możliwości aby ją trzymać "na zaś"...
Niedługo pewnie wrzucę ogłoszenie...
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości