Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja Legend coupe KA8
#31
No i na moją też czas... Niestety, postała w garażu, przejechałem nią jakieś 1500 km, nakupiłem pierdół, ale ostatnio napatoczył mi się MB 124 Coupe 320E... No i wybrałem Oczko ...

PS. Ale ładnego Legenda Coupe po lifcie dalej szukam Uśmiech ...
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#32
Ale kombinujesz kolego Uśmiech
Odpowiedz
#33
Wiesz jak to jest... wieczne dążenie do ideału Oczko ... Legend Coupe na pewno będzie... ale jeszcze ładniejszy Uśmiech .
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#34
a jak wypada bezpośrednie porównanie z gwiazdą? grają chyba w tej samej lidze Uśmiech
Odpowiedz
#35
Legend Coupe jest większa od E Coupe... W środku mamy zdecydowanie wiiiięcej miejsca na przednich fotelach.
Jeśli chodzi o wyposażenie, jego działanie, komfort jazdy, czy lepsze hamulce, tu zdecydowanie zwycięża MB, osiągi są podobne, ale akurat w tej dziedzinie nie jestem specjalistą Uśmiech .

PS. Legend zestrojona jest bardziej na amerykańską modłę, czyli samochód ma dość "bujające się" zawieszenie, MB jest zestrojony bardziej sportowo...
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#36
MB z tylnym napędem, drzwiami bez ramek i "wielkim oknem" po opuszczeniu wszystkich szyb jest typowym coupe, takim jakie być powinno. Założenia niezłe (czy ręczny jest tam też "z nogi"?), ale wciąż limuzynowa klocowatość...
btw. coupe to najlepsze, co wychodziło mercedesowi Oczko
Odpowiedz
#37
I tak kończy się powoli posiadanie tego Coupe w moich rękach... ech, chciałoby się mieć czas na kilka samochodów...

Ogłoszenie: http://otomoto.pl/honda-legend-coupe-spr...24925.html
Legend Coupe KA8 przedliftowa bez szeroko pojętego "tjuningu" i zeszpecenia- sprzedana. Powoli "przymierzam się" jednak do poliftowego E24 i czekam na właściwe KA8

Odpowiedz
#38
Kończy? Za tę cenę sam jestem ciekaw jak bardzo powoli...
2-din sonego jest super Uśmiech
Życzę udanej transakcji.
Odpowiedz
#39
Jeśli faktycznie jest w takim stanie jak jest opisywana, to moim zdaniem cena jest skromna.

[Obrazek: legend.jpg]
Odpowiedz
#40
Kowal, Twój post jest nie do końca jasny. Uważasz, że to niska, czy wysoka cena?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości